Gå til hovedindhold

Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven

Kids by FriisSparegriseEAN: 5704653003566
Pris fra 143,96 krtil 179,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 35,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 10. maj

Sammenlign priser på Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143.96 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids by Friis Stjernetegn - Løven
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids by Friis Stjernetegn - Løven billede

Produktinformation

Stjernetegn med søde og personlige tekster. Med sparebøsse funktion.

Produktspecifikationer

Kategori: BØRNEVÆRELSET, Tilbud
EAN: 5704653003566
Varenr.: shopify_ZZ_15471260598645_55970587443573
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven
-19%146 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven billede

Produktinformation

De flotte og søde stjernetegn fra Kids By Friis er helt perfekte som dåbsgave eller fødselsdagsgave - til store og små! De 12 stjernetegn er udstyret med en smart sparebøssefunktion og tekster, som kendetegner hver af de 12 stjernetegn. Løven: 23 juli -...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5704653003566
Varenr.: FR22244
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sparegris - Løven
179 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stjernetegns sparebøsse, Løven, Kids by Friis
179 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Sparebøsse - 6x6x13 cm - Løven
179,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stjernetegn, løven
179,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stjernetegn, løven
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn143,96 kr143,96 krKøb
2Rikki Tikki Shop146 kr146 krKøb
3ModernHouse.dk179 kr179 krKøb
4C.Centrum179 kr179 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
6Pixizoo DK179,95 kr179,95 krKøb
7BabySam DK179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven

PriceData har fulgt prisen på Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven i 184 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 143,96 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse løven de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
20. maj 2026179 kr36 kr (25%)
10. maj 2026143 kr36 kr (20%)
9. maj 2026179 kr36 kr (25%)
5. maj 2026143 kr36 kr (20%)
4. maj 2026179 kr36 kr (25%)
18. apr. 2026143 kr36 kr (20%)
17. apr. 2026179 kr36 kr (25%)
4. feb. 2026143 kr2 kr (1%)
27. jan. 2026141 kr38 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret