Gå til hovedindhold

Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren

Kids by FriisSparegriseEAN: 5704653003535
Pris fra 143,96 krtil 179,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids by Friis Stjernetegn - Tyren
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids by Friis Stjernetegn - Tyren billede

Produktinformation

Stjernetegn med søde og personlige tekster. Med sparebøsse funktion.

Produktspecifikationer

Kategori: BØRNEVÆRELSET, Tilbud, Zero-stock
EAN: 5704653003535
Varenr.: shopify_ZZ_15471260467573_55970587312501
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stjernetegns sparebøsse, Tyren, Kids by Friis
179 kr
Til butik
Stjernetegns sparebøsse, Tyren, Kids by Friis billede

Produktinformation

Denne charmerende sparebøsse fra Kids by Friis er designet med inspiration fra stjernetegne. Med sit søde og detaljerede udtryk er den en perfekt personlig gave til barnet, der er født under dette stjernetegn. På forsiden er der indgraveret karaktertræk,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Barnedåbsgave
EAN: 5704653003535
Varenr.: FR22241
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Sparebøsse - 6x6x14 cm - Tyren
179,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stjernetegn, tyren
179,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren
179,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stjernetegn, tyren
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn143,96 kr143,96 krKøb
2C.Centrum179 kr179 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
4Pixizoo DK179,95 kr179,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop179,95 kr179,95 krKøb
6BabySam DK179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren

PriceData har fulgt prisen på Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren i 173 dage. Laveste pris i perioden er 119,95 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 143,96 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse tyren de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026143,96 kr24,01 kr (20%)
29. maj 2026119,95 kr59,05 kr (33%)
28. maj 2026179 kr59,05 kr (49%)
24. maj 2026119,95 kr59,05 kr (33%)
23. maj 2026179 kr59,05 kr (49%)
14. maj 2026119,95 kr26,05 kr (18%)
13. maj 2026146 kr26,05 kr (22%)
8. maj 2026119,95 kr23,05 kr (16%)
5. maj 2026143 kr36 kr (20%)
4. maj 2026179 kr36 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret