Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5715663959118
Pris fra 104,83 krtil 123 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18,17 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.83 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m hvid
104,83 kr
Til butik
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m hvid billede

Produktinformation

Med børnesikring og med afbryder.

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 5715663959118
Varenr.: 15841567703375
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 udtag m/jord og afbryder
113,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid
123 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN104,83 kr104,83 krKøb
2RedOffice Konpap113,95 kr113,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid

PriceData har fulgt prisen på Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 104,83 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 104,83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 3m, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026104,83 kr9,12 kr (8%)
6. maj 2026113,95 kr9,12 kr (9%)
21. mar. 2026104,83 kr21,93 kr (17%)
20. mar. 2026126,76 kr21,93 kr (21%)
17. mar. 2026104,83 kr55,17 kr (34%)
16. mar. 2026160 kr55,17 kr (53%)
4. mar. 2026104,83 kr21,93 kr (17%)
3. mar. 2026126,76 kr21,93 kr (21%)
10. feb. 2026104,83 kr21,93 kr (17%)
20. jan. 2026126,76 kr33,24 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret