Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid

AV-Cables.dkEludstyrEAN: 5715663931619
Pris fra 54,69 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 124,31 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
6-stikdåse m/1,5m, afbryder hvid 250V 10A
54,69 kr
Til butik
6-stikdåse m/1,5m, afbryder hvid 250V 10A billede

Produktinformation

6-stikdåseUden jordMed afbryder Med 1,5m ledningH05VH2-F2x1mm²10A250V

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5715663931619
Varenr.: 15841390756175
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
6-stikdåse m/1,5m, afbryder hvid 250V 10A
54,69 kr
Til butik
6-stikdåse m/1,5m, afbryder hvid 250V 10A billede

Produktinformation

Denne 6-stikdåse i hvid med en ledningslængde på 1,5 meter og integreret afbryder er designet til at fordele strøm sikkert og effektivt til flere elektriske apparater. Med en spænding på 250V og en maksimal belastning på 10A sikrer den stabil og pålidelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5715663931619
Varenr.: 15253364244806
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 udtag med afbryder - Hvid - 1,5 m
79 kr
Til butik
Stikdåse 6 udtag med afbryder - Hvid - 1,5 m billede

Produktinformation

Praktisk strømfordeling til hjem, kontor og værksted – denne stikdåse med 6 udtag samler dine enheder ét sted og giver nem adgang til at slukke dem samlet med ét tryk. Med en kabellængde på 1,5 m kan du placere stikdåsen lidt væk fra vægkontakten, så den er der, hvor du faktisk bruger dine apparater. ## Én kontakt til alle tilsluttede enheder Den integrerede afbryder gør det nemt at slukke for alle seks udtag på én gang. Det betyder, at du ikke behøver at trække stik ud, når du vil afbryde strømmen til dit udstyr – uanset om det står i hjemmet, på kontoret eller i værkstedet. ## Indendørs brug med børnesikrede udtag Stikdåsen er IP20-klassificeret, hvilket betyder, at den er beregnet til indendørs brug i tørre omgivelser. De børnesikrede udtag giver ekstra tryghed, når stikdåsen bruges i hjemmemiljøer. I pakken: 1 stk. stikdåse med 6 udtag og 1,5 m kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Stikdåse 6 udtag
Artikel nr.: 7828113033
EAN: 5715663931619
Varenr.: 86406
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN54,69 kr54,69 krKøb
2EL-NETSALG54,69 kr54,69 krKøb
3Av-Cables DK79 kr79 krKøb
4CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid

PriceData har fulgt prisen på Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 43,75 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 54,69 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Stikdåse 6 udtag 1,5 meter med afbryder hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 202654,69 kr10,31 kr (16%)
3. mar. 202665 kr10,31 kr (19%)
3. feb. 202654,69 kr10,31 kr (16%)
2. feb. 202665 kr10,31 kr (19%)
22. jan. 202654,69 kr10,31 kr (16%)
21. jan. 202665 kr10,31 kr (19%)
14. jan. 202654,69 kr10,31 kr (16%)
9. jan. 202665 kr8,83 kr (12%)
8. jan. 202673,83 kr8,83 kr (14%)
7. jan. 202665 kr21,25 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret