Gå til hovedindhold

Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash

StanleyTermo drikkedunkeEAN: 1200185024320
Pris fra 329 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 25. maj

Sammenlign priser på Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash
329 kr
Til butik
Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash billede

Produktinformation

Stanley IceFlow Bottle Flip Straw 2.0 0.7L er en let og robust termo drikkedunk med sugerør. Den dobbeltisolerede termoflaske holder vand iskoldt i mange timer og passer perfekt til træning, arbejde og outdoor. Levering: 2-4 hverdage

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termo drikkedunke
Farve: Ash
EAN: 1200185024320
Varenr.: 222780
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley Iceflow™ Bottle Flip Straw 2.0 .7l Ash - Drikkeflaske
-11%338,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley Iceflow™ Bottle Flip Straw 2.0 .7l Ash - Drikkeflaske
-11%338,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley Iceflow™ Bottle Flip Straw 2.0 .7l Ash - Drikkeflaske
338,95 kr
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley IceFlow Bottle Flip Straw 2.0 0.7L-ash - Drikkeflasker /-dunk
379 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 0,7l (Grå (ASH))
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wolf Tactical329 kr329 krKøb
2Outmore.dk338,95 kr338,95 krKøb
3MAXiPRO338,95 kr338,95 krKøb
4Koeletaske.dk338,95 kr338,95 krKøb
5Outdoornu.dk379 kr379 krKøb
6Friluftsland.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash

PriceData har fulgt prisen på Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash i 117 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Ash de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026329 kr26 kr (9%)
25. maj 2026303 kr26 kr (8%)
24. maj 2026329 kr26 kr (9%)
20. maj 2026303 kr26 kr (8%)
17. maj 2026329 kr50 kr (13%)
16. maj 2026379 kr50 kr (15%)
11. mar. 2026329 kr30 kr (10%)
26. feb. 2026299 kr30 kr (9%)
5. feb. 2026329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret