Gå til hovedindhold

Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0

Pris fra 297 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 290 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 termoflaske 0,71 l (sort)
297 kr
Til butik
Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 termoflaske 0,71 l (sort) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: To-Go flasker
Farve: 4
Artikel nr.: 2811283143
EAN: 1210001998056
Varenr.: 24946823
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 0,7l (Sort (BLACK 2'0))
-20%303 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stanley Iceflow Bottle Flip Straw 2.0 0,7l (Sort (BLACK 2'0)) billede

Produktinformation

Stanley IceFlow Bottle Flip Straw 2.0 0,7 l er fremstillet i ca. 90 % genanvendt 18/8 rustfrit stål og bruger AeroLight™ teknologi, der gør flasken ca. 33 % lettere end andre modeller. Den dobbeltvæggede vakuumisolering holder drikke kolde i o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Drikkeflasker
Farve: Sort (BLACK 2'0)
EAN: 1210001998056
Varenr.: 1210001998056
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0
329 kr
Til butik
Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0 billede

Produktinformation

Stanley IceFlow Bottle Flip Straw 2.0 0.7L er en let og robust termo drikkedunk med sugerør. Den dobbeltisolerede termoflaske holder vand iskoldt i mange timer og passer perfekt til træning, arbejde og outdoor. Levering: 2-4 hverdage

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termo drikkedunke
Farve: Black 2.0
EAN: 1210001998056
Varenr.: 222781
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley IceFlow Bottle Flip Straw 2.0 0.7L-black 2.0 - Drikkeflasker /-dunk
379 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley The IceFlow™ Bottle Flip Straw 2. 0.7L Black 2.0
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK297 kr336 krKøb
2Friluftsland.dk303 kr303 krKøb
3Wolf Tactical329 kr329 krKøb
4Outdoornu.dk379 kr379 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0

PriceData har fulgt prisen på Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Stanley IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 0.7L Termo drikkedunk - Black 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026297 kr3 kr (1%)
22. maj 2026300 kr3 kr (1%)
20. maj 2026303 kr26 kr (8%)
19. maj 2026329 kr32 kr (11%)
18. maj 2026297 kr4 kr (1%)
17. maj 2026293 kr32 kr (10%)
14. maj 2026325 kr29 kr (10%)
13. maj 2026296 kr1 kr (0%)
12. maj 2026297 kr4 kr (1%)
8. maj 2026293 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret