Gå til hovedindhold

Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black

StanleyFriluftslivEAN: 1210001997936
Pris fra 219 krtil 340 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,47 L Black 2.0
219 kr
Til butik
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,47 L Black 2.0 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 10-12106-079
EAN: 1210001997936
Varenr.: 1003447739
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.47L-black 2.0 - Drikkeflasker /-dunk
249 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black
299 kr
Til butik
Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black billede

Produktinformation

Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Black er en lækagesikker termo drikkeflaske med vakuumisolering, der holder drikke kolde i op til 17 timer. Perfekt til sport, arbejde og outdoor let, robust og nem at rengøre. Levering: 2-5 hverdag

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termokander og termokrus
Farve: Black
EAN: 1210001997936
Varenr.: 211771
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,47l (Sort (BLACK 2'0))
309 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stanley The IceFlow Bottle Twist Flip 0.47L Black 2.0
309,95 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L Black 2.0
339 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L
339 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.47l Black 2.0 - Termokrus
340 kr
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.47l Black 2.0 - Termokrus
340 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.47l Black 2.0 - Termokrus
340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2Outdoornu.dk249 kr249 krKøb
3Wolf Tactical299 kr299 krKøb
4Friluftsland.dk309 kr309 krKøb
5Pro Outdoor309,95 kr309,95 krKøb
6Sportdres Fiskegrej.dk339 kr339 krKøb
7HUNTERS´ POINT ApS339 kr339 krKøb
8Outmore.dk340 kr340 krKøb
9Trendyhjem.dk340 kr340 krKøb
10MAXiPRO340 kr340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black

PriceData har fulgt prisen på Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black i 170 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026219 kr28 kr (11%)
25. maj 2026247 kr2 kr (1%)
24. maj 2026249 kr2 kr (1%)
20. maj 2026247 kr2 kr (1%)
14. maj 2026249 kr20 kr (9%)
13. maj 2026229 kr20 kr (8%)
29. apr. 2026249 kr15 kr (6%)
1. apr. 2026234 kr5 kr (2%)
29. mar. 2026229 kr70 kr (23%)
27. mar. 2026299 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret