Gå til hovedindhold

Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus

StanleyFriluftslivAeroLight teknologiSport og hverdagsbrugEAN: 1210001997875

Stanley IceFlow vandflaske med AeroLight teknologi - 33% lettere konstruktion og holder vand koldt i op til 17 timer. Perfekt til sport og hverdagsbrug. Læs mere

Pris fra 269 krtil 380 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley IceFlow Twist Flip termoflaske 0,71 l, sort
269 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley IceFlowe Twist Flip 0.7L Bottle Black
324 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stanley The IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L Black 2.0
349,95 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley The IceFlow Bottle Twist Flip 0,7L Black
379 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.70L
379 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,7l (Sort (BLACK 2'0))
379 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus
380 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus
380 kr
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus
380 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK269 kr308 krKøb
2Outdoor i Centrum324 kr324 krKøb
3Pro Outdoor349,95 kr349,95 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk379 kr379 krKøb
5HUNTERS´ POINT ApS379 kr379 krKøb
6Friluftsland.dk379 kr379 krKøb
7Outmore.dk380 kr380 krKøb
8Koeletaske.dk380 kr380 krKøb
9Trendyhjem.dk380 kr380 krKøb
10MAXiPRO380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L Black 2.0

Stanley

Stanley IceFlow vandflaske med AeroLight teknologi - 33% lettere konstruktion og holder vand koldt i op til 17 timer. Perfekt til sport og hverdagsbrug.

• vandflaske
• stanley termoflaske
• isoleret flaske
• twist flip flaske
• aerolight flaske
• rustfri stål flaske
• Sport og hverdagsbrug
• AeroLight teknologi

Beskrivelse

Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L Black 2.0 er den perfekte vandflaske til aktive mennesker. Med innovativ AeroLight teknologi er flasken 33% lettere end traditionelle stålflasker, samtidig med at den holder vand iskoldt i op til 17 timer takket være dobbeltlags vakuumisolering. Det redesignede Twist Flip låg åbnes nemt ved at dreje toppen og sikrer 100% tæthed. Flasken er lavet af 90% genanvendt rustfrit stål og BPA-fri plast, hvilket gør den både miljøvenlig og sikker. Med sine kompakte mål på 79x273mm passer den i de fleste kopholdere og vejer kun 340 gram. Alle dele tåler maskinopvask, og den er perfekt til træning, arbejde, skole eller udendørsaktiviteter.

Specifikationer

mål:79 x 79 x 273 mm
vægt:340 gram
tæthed:100% vandtæt
kapacitet:0.7 liter
låg_type:Twist Flip
materiale:90% genanvendt rustfrit stål, BPA-fri plast
teknologi:AeroLight - 33% lettere
maskinopvask:Ja
kølende_effekt:Op til 17 timer
vakuum_isolering:Dobbeltlags
kopholderkompatibel:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder flasken vand koldt?

Stanley IceFlow kan holde vand koldt i op til 17 timer takket være den dobbeltlags vakuumisolering.

Kan flasken bruges i opvaskemaskine?

Ja, alle dele af Stanley IceFlow flasken tåler maskinopvask, hvilket gør den let at rengøre.

Hvor meget lettere er AeroLight teknologien?

AeroLight teknologien gør flasken 33% lettere end almindelige stålflasker, uden at gå på kompromis med isoleringsevnen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus

PriceData har fulgt prisen på Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus i 181 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Black 2.0 - Termokrus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026269 kr55 kr (17%)
31. maj 2026324 kr45 kr (16%)
24. maj 2026279 kr24 kr (8%)
23. maj 2026303 kr24 kr (9%)
14. maj 2026279 kr10 kr (4%)
13. maj 2026269 kr10 kr (4%)
10. maj 2026279 kr10 kr (4%)
9. maj 2026269 kr10 kr (4%)
8. maj 2026279 kr1 kr (0%)
7. maj 2026278 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret