Gå til hovedindhold

Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk

StanleyFriluftslivEAN: 1210001997899
Pris fra 278 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Termokopudele IceFlow Bottle Twist Flip 0,7L guld/pink 1210001997899
278 kr
Til butik
Termokopudele IceFlow Bottle Twist Flip 0,7L guld/pink 1210001997899 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: A
Farve: 4
Artikel nr.: 10-11284-077
EAN: 1210001997899
Varenr.: 25067072
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk
279 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Rose Quartz - Drikkeflaske
-11%338,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Rose Quartz - Drikkeflaske
-11%338,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.7l Rose Quartz - Drikkeflaske
338,95 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,7l (Lyserød (ROSE QUARTZ))
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
2Outdoornu.dk279 kr279 krKøb
3Outmore.dk338,95 kr338,95 krKøb
4MAXiPRO338,95 kr338,95 krKøb
5Koeletaske.dk338,95 kr338,95 krKøb
6Friluftsland.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk

PriceData har fulgt prisen på Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.7L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
24. maj 2026279 kr24 kr (8%)
23. maj 2026303 kr24 kr (9%)
21. maj 2026279 kr1 kr (0%)
20. maj 2026278 kr1 kr (0%)
14. maj 2026279 kr33 kr (11%)
11. maj 2026312 kr12 kr (4%)
9. maj 2026324 kr55 kr (15%)
8. maj 2026379 kr1 kr (0%)
7. maj 2026380 kr101 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret