Gå til hovedindhold

Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz

StanleyHovedtelefonerEAN: 1210001997950
Pris fra 249 krtil 340 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235 kr 17. maj

Sammenlign priser på Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.47L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk
249 kr
Til butik
Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0.47L-rose quartz - Drikkeflasker /-dunk billede

Produktinformation

Let vandflaske i AeroLight™ design med drejelåg, 100 % tæt konstruktion og dobbeltvægget vakuumisolering, der holder drikke kolde i op til 17 timer.

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: dunk
Størrelse: 0.47L
EAN: 1210001997950
Varenr.: ST-IF047-rose quartz
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz
299 kr
Til butik
Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz billede

Produktinformation

Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Black er en lækagesikker termo drikkeflaske med vakuumisolering, der holder drikke kolde i op til 17 timer. Perfekt til sport, arbejde og outdoor let, robust og nem at rengøre. Levering: 2-5 hverdag

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termokander og termokrus
Farve: Rose Quartz
EAN: 1210001997950
Varenr.: 211772
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,47l (Lyserød (ROSE QUARTZ))
309 kr
Til butik
Stanley Iceflow Bottle Twist Flip 0,47l (Lyserød (ROSE QUARTZ)) billede

Produktinformation

Stanley IceFlow Bottle Twist Flip 0,47 l anvender AeroLight™ teknologi, der gør flasken ca. 33 % lettere end standardmodeller, samtidig med effektiv dobbeltvægsvakuumisolering. Flasken holder drikkevarer kolde i op til ca. 12 - 17 timer, afhængi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Drikkeflasker
Farve: Lyserød (ROSE QUARTZ)
EAN: 1210001997950
Varenr.: 1210001997950
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.47l Rose Quartz - Drikkeflaske
340 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley The Iceflow™ Bottle Twist Flip 0.47l Rose Quartz - Drikkeflaske
340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk249 kr249 krKøb
2Wolf Tactical299 kr299 krKøb
3Friluftsland.dk309 kr309 krKøb
4Outmore.dk340 kr340 krKøb
5MAXiPRO340 kr340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz

PriceData har fulgt prisen på Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz i 179 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Stanley The IceFlow™ Bottle Twist Flip 0.47L 2.0 Termoflaske - Rose Quartz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026249 kr2 kr (1%)
25. maj 2026247 kr2 kr (1%)
24. maj 2026249 kr2 kr (1%)
20. maj 2026247 kr2 kr (1%)
18. maj 2026249 kr14 kr (6%)
17. maj 2026235 kr14 kr (6%)
24. apr. 2026249 kr50 kr (17%)
27. mar. 2026299 kr10 kr (3%)
20. mar. 2026309 kr30 kr (11%)
19. mar. 2026279 kr30 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret