Gå til hovedindhold

Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm

StanleyRedskaberEAN: 3253565213935
Pris fra 33 krtil 60 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley Ostrze surform drobne 42 x 250mm (5-21-393)
33 kr
Til butik
Stanley Ostrze surform drobne 42 x 250mm (5-21-393) billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5-21-393
EAN: 3253565213935
Varenr.: 995088368
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm
33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Surform Blade
34 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Surformværktøj 250x42 5-21-393
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK33 kr33 krKøb
2CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
3Proshop DK34 kr73 krKøb
4Globaltools.dk60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Stanley 5-21-393, Surform barbermaskine klinge, 1 stk, Plast, Blød metal, 21-399, 21-102, 21-104, 250 mm, 250 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202633 kr2 kr (6%)
22. maj 202635 kr1 kr (3%)
14. maj 202636 kr1 kr (3%)
8. maj 202637 kr1 kr (3%)
29. apr. 202638 kr14 kr (27%)
29. mar. 202652 kr2 kr (4%)
27. mar. 202654 kr1 kr (2%)
21. mar. 202655 kr5 kr (8%)
20. mar. 202660 kr2 kr (3%)
17. mar. 202658 kr9 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret