Gå til hovedindhold

Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk

StanleyRedskaberEAN: 3253565211047
Pris fra 47,45 krtil 88,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41,3 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk
47,45 kr
Til butik
Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Høvl
Farve: 5
Artikel nr.: 5-21-104
EAN: 3253565211047
Varenr.: 3511377
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 155mm Surform Moulded Body Block Plane
56 kr
Til butik
Stanley 155mm Surform Moulded Body Block Plane billede

Produktinformation

Can be operated with a single hand and is therefore very easy to use. Fitted with replaceable fine cut blade - ideal for edges and confined work spaces. Instant mounting and dismounting of blade. Lightweight plastic moulded body for strength and durability. Thumb screw for quick blade release - no tools required. Uses all types of 140 mm long blades...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 5-21-104
EAN: 3253565211047
Varenr.: 3026728
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 5-21-104 elektrisk høvl Sort, Gul
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STANLEY gipsrasp/blokhøvl Surform 21-104 J83
64,79 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Surformværktøj Stanley 5-21-104
88,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47,45 kr86,45 krKøb
2Proshop DK56 kr95 krKøb
3CompuMail DK59 kr59 krKøb
4EL-GROSSISTEN64,79 kr64,79 krKøb
5Globaltools.dk88,75 kr88,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 47,45 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Stanley 5-21-104, Sort, Gul, 160 mm, 70 mm, 98 mm, 90 g, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202647,45 kr
27. maj 202647,35 kr
23. maj 202647,25 kr
22. maj 202647,15 kr
21. maj 202647,35 kr
17. maj 202647,25 kr
16. maj 202647,35 kr
14. maj 202647,25 kr
13. maj 202647,35 kr
12. maj 202647,45 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret