Gå til hovedindhold

Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk

StanleyRedskaberEAN: 3253565213997
Pris fra 59 krtil 128,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 69,75 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk
59 kr
Til butik
Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Høvl
Farve: 5
Artikel nr.: 5-21-399
EAN: 3253565213997
Varenr.: 3511384
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 5-21-399 elektrisk høvl Sort
65 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 155mm Surform Metal Body Block Plane
69 kr
Til butik
Stanley 155mm Surform Metal Body Block Plane billede

Produktinformation

140 mm long blade. Fitted with replaceable fine cut blade - ideal for edges and confined work spaces. Instant mounting and dismounting of the blade using a wing nut. Practical and handy - It can be used with a single hand. Strong heavy-duty metal body for strength and durability. Thumb screw for quick blade release - no tools required...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 5-21-399
EAN: 3253565213997
Varenr.: 3025426
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STANLEY gipsrasp/blokhøvl Surform 399
100,89 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
STANLEY gipsrasp/blokhvl Surform 399
123 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Surformværktøj 5-21-399
128,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
2CompuMail DK65 kr65 krKøb
3Proshop DK69 kr108 krKøb
4EL-GROSSISTEN100,89 kr100,89 krKøb
5WATTOO.DK123 kr123 krKøb
6Globaltools.dk128,75 kr128,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Stanley 5-21-399, Sort, 229 mm, 51 mm, 102 mm, 250 g, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202659 kr1 kr (2%)
23. maj 202660 kr1 kr (2%)
18. maj 202661 kr1 kr (2%)
11. maj 202662 kr1 kr (2%)
30. apr. 202663 kr1 kr (2%)
26. apr. 202664 kr6 kr (9%)
25. apr. 202670 kr6 kr (9%)
15. apr. 202664 kr1 kr (2%)
6. apr. 202665 kr1 kr (2%)
2. apr. 202664 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret