Gå til hovedindhold

Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul

StanleyRedskaberEAN: 3253561519376
Pris fra 247 krtil 469 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul
247 kr
Til butik
Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul billede

Produktinformation

Stanley 1-51-937. Type: Camping hammer, Hoved materiale: Stål, Håndtag, materiale: Gummi, Stål. Håndtag, længde: 33,9 cm, Bredde: 180 mm, Dybde: 340 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-51-937
EAN: 3253561519376
Varenr.: 991877181
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hammer - STANLEY AntiVibe 1-51-937, sort/gul, stål
-2%449 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hammer - STANLEY AntiVibe 1-51-937, sort/gul, stål billede

Produktinformation

Robust hammer til bygge- og campingbrugDen alsidige STANLEY AntiVibe 1-51-937 er en solid hammer til dig, der vil have sikkert greb og kontrollerede slag i hverdagen. Designet i stål med sort/gule detaljer giver et professionelt udtryk, og den integrerede AntiVibe-konstruktion hjælper med mere behagelige slag under længerevarende arbejde.Til præcisionsarbejde i håndværkHovedets form gør den velegnet til præcise sømopgaver på værkstedet og i renovering. Det ergonomiske skaft ligger godt i hånden, så du får et stabilt og komfortabelt greb. Velegnet som pålidelig makker i værktøjskassen - både på byggepladsen og på turen, hvor en campinghammer kan være praktisk.Type: HammerModel: 1-51-937Materiale: StålFarve: Sort og gulFunktion: AntiVibe-konstruktionMærke: STANLEY...

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Hamre
Vægt: 0.89g
EAN: 3253561519376
Varenr.: 2003036
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hammer - STANLEY AntiVibe 1-51-937, sort/gul, stål
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hammer - STANLEY AntiVibe 1-51-937, sort/gul, stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Hamre
Vægt: 0.89g
EAN: 3253561519376
Varenr.: 2003036

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK247 kr247 krKøb
2Boligcenter DK449 kr449 krKøb
3Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul i 172 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Stanley 1-51-937 hammer Camping hammer Sort, Stål, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026247 kr13 kr (5%)
22. maj 2026260 kr53 kr (17%)
20. maj 2026313 kr9 kr (3%)
6. maj 2026322 kr127 kr (28%)
5. maj 2026449 kr127 kr (39%)
1. maj 2026322 kr7 kr (2%)
25. apr. 2026329 kr7 kr (2%)
4. apr. 2026322 kr6 kr (2%)
28. mar. 2026316 kr4 kr (1%)
26. mar. 2026312 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret