Gå til hovedindhold

Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle

StanleyRedskaberEAN: 3253561510373
Pris fra 97 krtil 138 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-51-037 hammer Klohammer Sort
97 kr
Til butik
Stanley 1-51-037 hammer Klohammer Sort billede

Produktinformation

Stanley 1-51-037. Type: Klohammer, Produktfarve: Sort. Dybde: 325 mm, Vægt: 600 g

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-51-037
EAN: 3253561510373
Varenr.: 991877184
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-51-037, Klohammer, Sort, 325 mm, 600 g
138 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle
138 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK97 kr97 krKøb
2CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
3Proshop DK138 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle i 179 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Stanley 1-51-037 Carpenter's Hammer With Steel Handle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202697 kr20 kr (17%)
9. apr. 2026117 kr2 kr (2%)
5. apr. 2026115 kr33 kr (22%)
1. apr. 2026148 kr20 kr (12%)
31. mar. 2026168 kr20 kr (14%)
29. mar. 2026148 kr4 kr (3%)
28. mar. 2026152 kr4 kr (3%)
23. mar. 2026148 kr6 kr (4%)
14. mar. 2026154 kr6 kr (4%)
6. mar. 2026148 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret