Gå til hovedindhold

Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30

SpitByggematerialerEAN: 5701291530836
Pris fra 81 krtil 220 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 92mm, 100stk.
81 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 92mm, 100stk. billede

Produktinformation

Spit karmskrue 7,5 x 92 mm stærk fastgørelse til døre og vinduerHer får du en solid karmskrue, der er udviklet til hurtig og sikker montering af både vinduer, døre og trærammer. Skruen er lavet i elforzinket stål og har et undersænket hoved med fræseribb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: metallic
Størrelse: 7.5 x 92 mm
EAN: 5701291530836
Varenr.: 894078832
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
92 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 92mm, 100stk. billede

Produktinformation

Sikker montering af vinduer og døre med elforzinket karmskrueMed denne elforzinkede karmskrue på 7,5 x 92 mm får du en stabil og pålidelig løsning, når du skal fastgøre vinduer, døre eller facadeelementer i solide materialer. Skruen har et undersænket hov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Kabler
Farve: metallic
Størrelse: 7.5 x 92 mm
EAN: 5701291530836
Varenr.: 894078832
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIT FS-H 7,5X92 MM M/HOVED
103,55 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
115 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
125 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
125 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit FS-H karmskrue FZB UH TX30 7,5×92, 100stk
-38%130,99 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj81 kr81 krKøb
2Greenline92 kr92 krKøb
3EL-GROSSISTEN103,55 kr103,55 krKøb
4LavprisVVS115 kr115 krKøb
5CompletVVS119 kr119 krKøb
6BilligVVS DK125 kr125 krKøb
7LavprisEl125 kr125 krKøb
8Globaltools.dk130,99 kr130,99 krKøb
9Homeshop DK220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30

PriceData har fulgt prisen på Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30 i 86 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 92 Mm Elforzinket, Tx30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202681 kr11 kr (12%)
8. maj 202692 kr11 kr (14%)
21. mar. 202681 kr11 kr (12%)
20. mar. 202692 kr11 kr (14%)
16. mar. 202681 kr5 kr (7%)
9. mar. 202676 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret