Gå til hovedindhold

Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30

SpitByggematerialerEAN: 5701291530942
Pris fra 96 krtil 260 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk
96 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk billede

Produktinformation

Karmskrue 7,5 x 112 mm stærk løsning til dør- og vindueskarmeStår du med et projekt, hvor der skal sættes dør- eller vindueskarme op, så er denne karmskrue på 7,5 x 112 mm lige sagen. Den er lavet i hærdet stål og elforzinket, så du får en skrue, der hol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: zinc-coated
Størrelse: 7.5 x 112 mm
EAN: 5701291530942
Varenr.: 894003490
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk
97 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk billede

Produktinformation

Pålidelig karmskrue til nem og sikker monteringMed denne karmskrue får du en robust løsning, når dør- og vindueskarme eller trælægter skal fastgøres med omtanke for både styrke og holdbarhed. Skruen er fremstillet i hærdet stål og har en elforzinket overf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Kabler
Farve: zinc-coated
Størrelse: 7.5 x 112 mm
EAN: 5701291530942
Varenr.: 894003490
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk
97 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk billede

Produktinformation

Karmskrue 7,5 x 112 mm til sikre og stærke samlingerHer får du en solid karmskrue på 7,5 x 112 mm, der gør det let at montere dør- og vindueskarme samt trælægter. Med en elforzinket overflade kan skruen bruges både indendørs og udendørs, og den er lavet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Kabler
Farve: zinc-coated
Størrelse: 7.5 x 112 mm
EAN: 5701291530942
Varenr.: 894003490
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIT FS-C 7,5X112 MM U/HOVED
121,19 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk
125 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 112mm, 100stk
129 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit FS-C karmskrue FZB CH TX30 7,5×112, 100stk
-38%169,73 kr
Før 272,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj96 kr96 krKøb
2Greenline97 kr97 krKøb
3LavprisEl97 kr97 krKøb
4EL-GROSSISTEN121,19 kr121,19 krKøb
5CompletVVS125 kr125 krKøb
6BilligVVS DK129 kr129 krKøb
7LavprisVVS129 kr129 krKøb
8Globaltools.dk169,73 kr169,73 krKøb
9Homeshop DK260 kr260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30

PriceData har fulgt prisen på Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Spit Fs-c Karm-anker U/hoved 7,5 X 112 Mm Elforzinket, Tx30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202696 kr1 kr (1%)
8. maj 202697 kr1 kr (1%)
2. apr. 202696 kr17 kr (22%)
14. feb. 202679 kr19 kr (19%)
13. feb. 202698 kr19 kr (24%)
8. feb. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret