Gå til hovedindhold

Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30

SpitByggematerialerEAN: 5701291530850
Pris fra 119 krtil 330 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 132mm, 100stk.
119 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 132mm, 100stk. billede

Produktinformation

Spit karmskrue 7,5 x 132 mm stærk fastgørelse til døre og vinduerHer får du en solid karmskrue, der er udviklet til hurtig og sikker montering af både vinduer, døre og trærammer. Skruen er lavet i elforzinket stål og har et undersænket hoved med fræserib...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 132mm
EAN: 5701291530850
Varenr.: 894083462
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
129 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 132mm, 100stk. billede

Produktinformation

Karmskrue 7,5 x 132 mm stærk fastgørelse til døre og vinduerMed denne karmskrue får du en praktisk løsning til montering af vinduer, døre og trærammer. Skruen er lavet i elforzinket stål og har et undersænket hoved med fræseribber, så du får en plan og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Kabler
Størrelse: 132mm
EAN: 5701291530850
Varenr.: 894083462
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
135 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 132mm, 100stk. billede

Produktinformation

Karmskrue til solide og stabile fastgørelserMed denne karmskrue på 7,5 x 132 mm får du en stærk løsning, når vinduer, døre eller facadeelementer skal monteres sikkert. Skruen har et undersænket hoved med fræseribber, så den lægger sig pænt og plant i mate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 132mm
EAN: 5701291530850
Varenr.: 894083462
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
135 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIT FS-H 7,5X132 MM M/HOVED
149,56 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
159 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit FS-H karmskrue FZB UH TX30 7,5×132, 100stk
-38%217,07 kr
Før 348,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
2LavprisEl129 kr129 krKøb
3BilligVVS DK135 kr135 krKøb
4LavprisVVS135 kr135 krKøb
5Greenline139 kr139 krKøb
6EL-GROSSISTEN149,56 kr149,56 krKøb
7CompletVVS159 kr159 krKøb
8Globaltools.dk217,07 kr217,07 krKøb
9Homeshop DK330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30

PriceData har fulgt prisen på Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 217,07 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 132 Mm Elforzinket, Tx30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026119 kr10 kr (8%)
8. maj 2026129 kr10 kr (8%)
23. apr. 2026119 kr98,07 kr (45%)
22. apr. 2026217,07 kr98,07 kr (82%)
21. mar. 2026119 kr10 kr (8%)
20. mar. 2026129 kr10 kr (8%)
9. mar. 2026119 kr7 kr (6%)
10. feb. 2026126 kr2 kr (2%)
3. feb. 2026128 kr9 kr (8%)
21. jan. 2026119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret