Gå til hovedindhold

Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30

SpitByggematerialerEAN: 5701291530881
Pris fra 410 krtil 930 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIT FS-H 7,5X212 MM M/HOVED
410 kr
Til butik
SPIT FS-H 7,5X212 MM M/HOVED billede

Produktinformation

SPIT FS-H 7,5X212 MM M/HOVED

Produktspecifikationer

Mærke: SPIT
EAN: 5701291530881
Varenr.: 15843661119823
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spit karmskrue 7,5 x 212mm, 100stk.
429 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 212mm, 100stk. billede

Produktinformation

Karmskrue 7,5 x 212 mm nem og stærk montering Skal du sætte vinduer, døre eller trækonstruktioner fast, er denne karmskrue på 7,5 x 212 mm et sikkert valg. Skruen er lavet til krævende opgaver i både ikke-revnet beton, massive mursten og letbeton, så du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: silver
Størrelse: 7.5 x 212 mm
EAN: 5701291530881
Varenr.: 894083860
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
433 kr
Til butik
Spit karmskrue 7,5 x 212mm, 100stk. billede

Produktinformation

Karmskrue 7,5 x 212 mm stærk og nem monteringMed denne karmskrue får du en solid løsning, når du skal montere vinduer, døre eller andre tunge elementer. Skruen har en diameter på 7,5 mm og en længde på 212 mm, hvilket gør den velegnet til både beton, mas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: silver
Størrelse: 7.5 x 212 mm
EAN: 5701291530881
Varenr.: 894083860
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
459 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
459 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
469 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
489 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit FS-H karmskrue FZB UH TX30 7,5×212, 100stk
-38%662,09 kr
Før 1.063,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30
930 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN410 kr410 krKøb
2LavprisVVS429 kr429 krKøb
3LavprisVærktøj433 kr433 krKøb
4CompletVVS459 kr459 krKøb
5LavprisEl459 kr459 krKøb
6BilligVVS DK469 kr469 krKøb
7Greenline489 kr489 krKøb
8Globaltools.dk662,09 kr662,09 krKøb
9Homeshop DK930 kr930 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30

PriceData har fulgt prisen på Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30 i 113 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 402 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Spit Fs-h Karm-anker M/hoved 7,5 X 212 Mm Elforzinket, Tx30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026410 kr19 kr (4%)
23. maj 2026429 kr19 kr (5%)
19. maj 2026410 kr5 kr (1%)
16. maj 2026405 kr5 kr (1%)
9. maj 2026410 kr12,33 kr (3%)
7. maj 2026397,67 kr31,33 kr (7%)
6. maj 2026429 kr31,33 kr (8%)
23. apr. 2026397,67 kr7,33 kr (2%)
22. apr. 2026405 kr7,33 kr (2%)
19. apr. 2026397,67 kr31,33 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret