Gå til hovedindhold

Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort

SonyVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0711719590392
Pris fra 690 krtil 1.259 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 569 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 690 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony PULSE Elite - Midnight Black
-37%690 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony PULSE Elite - Midnight Black billede

Produktinformation

Nyd ekstraordinær naturtro lyd i dine yndlingsspil med det trådløse PULSE Elite™-headset. Oplev en ny æra af gaming-lyd, da studie-inspirerede plane magnetiske drivere gengiver lydbilleder med ultra-lav forvrængning, for at levere rige detaljer og gøre dig i stand til at høre præcis, hvad spiludviklerne havde til hensigt. Mærk handlingen med klar dyb bas, og løft din opfattelse med mere præcis positionering af lydsignaler i 3D-Audio-understøttede PS5®-spil.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 0711719590392
EAN: 0711719590392
Varenr.: 3350710
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony PULSE Elite Trådløs Høretelefoner Sort
1.045 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony PlayStation 5 PULSE Elite Wireless Headset - Sort - GEEKD.dk
1.071 kr
Til butik
Sony PlayStation 5 PULSE Elite Wireless Headset - Sort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Sony PlayStation 5 PULSE Elite Wireless Headset er et førsteklasses trådløst headset udviklet til gamere, der ønsker maksimal lydkvalitet og komfort. Med avanceret 3D-lydteknologi får du en dybere og mere præcis rumfornemmelse, så du tydeligt kan høre hve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 0711719590392
Varenr.: 52361238348112
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort
1.147 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst gaming-headset Sony PULSE Elite - sort
1.209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst gaming-headset Sony PULSE Elite - sort
1.229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony Pulse Elite Wireless Headset schwarz
1.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK690 kr729 krKøb
2CompuMail DK1.045 kr1.045 krKøb
3Geekd1.071 kr1.071 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.147 kr1.147 krKøb
5Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
6Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
7Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort

PriceData har fulgt prisen på Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 690 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.088 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.034 kr.

Den nuværende pris på 690 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Sony PULSE Elite - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / PlayStation Link - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - midnat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026690 kr355 kr (34%)
27. maj 20261.045 kr22 kr (2%)
26. maj 20261.067 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.071 kr6 kr (1%)
22. maj 20261.077 kr6 kr (1%)
19. maj 20261.071 kr12 kr (1%)
18. maj 20261.059 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.068 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.071 kr6 kr (1%)
1. maj 20261.077 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret