Gå til hovedindhold

Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid

SonyVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0711719572992
Pris fra 1.049 krtil 1.699,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 650,95 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony PULSE Explore - White
-38%1.049 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony PULSE Explore - White billede

Produktinformation

Oplev en ny æra inden for gaming-lyd derhjemme og på farten med PULSE Explore™ trådløse øretelefoner. Nyd ekstraordinær naturtro lyd i dine yndlingsspil med plane magnetiske drivere, og hør hver detalje med en tabsfri og lynhurtig PlayStation Link™ trådløs forbindelse. Sørg for, at venner hører dig højt og tydeligt gennem to skjulte mikrofoner udstyret med AI-forbedret støjafvisning. Plus, med op til 5 timers batterilevetid fra øretelefonerne og op til 10 mere via opladningsetuiet, kan du tage de trådløse PULSE Explore-øretelefoner med på dine eventyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 711719572992
EAN: 0711719572992
Varenr.: 3217526
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony PULSE Explore Ægte trådløse øretelefoner med mik, i øret, Bluetooth, hvid
1.325 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony Playstation 5 PULSE Explore- Trådløs Høretelefoner Headset - GEEKD.dk
1.490 kr
Til butik
Sony Playstation 5 PULSE Explore- Trådløs Høretelefoner Headset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til gaming-lyd i en helt ny liga? 🎮 Sony PlayStation 5 PULSE Explore Wireless Earbuds er de første gaming-earbuds nogensinde med planarmagnetiske drivere - samme teknologi som i high-end audiofil-udstyr til 5000+ kr. Designet specifikt til PlayS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 0711719572992
Varenr.: 49793163264336
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony PULSE Explore trådlösa gaming-hörlurar till PS5
1.510 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony PULSE Explore Ægte trådløse øretelefoner med mik, i øret, Bluetooth, hvid
1.629 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PlayStation Pulse Explore trådløse øretelefoner (hvid)
1.699 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony - Playstation 5 Pulse Explore - Wireless Earbuds
-15%1.699,95 kr
Før 2.009,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.049 kr1.049 krKøb
2CompuMail DK1.325 kr1.325 krKøb
3Geekd1.490 kr1.490 krKøb
4Teknikproffset DK1.510 kr1.559 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
7Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb
8Komplett DK1.699 kr1.699 krKøb
9Gucca.dk1.699,95 kr1.699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid

PriceData har fulgt prisen på Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.049 kr276 kr (21%)
25. maj 20261.325 kr106 kr (7%)
16. maj 20261.431 kr71 kr (5%)
15. maj 20261.360 kr71 kr (5%)
14. maj 20261.431 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.422 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.431 kr31 kr (2%)
14. apr. 20261.462 kr5 kr (0%)
18. mar. 20261.457 kr8 kr (1%)
17. mar. 20261.449 kr115 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret