Gå til hovedindhold

Dell SonicWALL SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år

Dell SonicWALLKontorsystemerEAN: 0758479370130
Pris fra 45.723 krtil 45.845 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45723 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SonicWALL Secure Upgrade Plus Advanced Edition - subscription licence (3 years) - 1 appliance
45.723 kr
Til butik
SonicWALL Secure Upgrade Plus Advanced Edition - subscription licence (3 years) - 1 appliance billede

Produktinformation

Licensabonnemet (3 år), 1 apparat

Produktspecifikationer

Mærke: SonicWALL
Kategori: Kontorsoftware
Artikel nr.: 03-SSC-7013
EAN: 0758479370130
Varenr.: 3401766
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år
45.845 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK45.723 kr45.723 krKøb
2CompuMail DK45.845 kr45.845 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år

PriceData har fulgt prisen på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år i 180 dage. Laveste pris i perioden er 45.723 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 54.105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49.666 kr.

Den nuværende pris på 45.723 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 3 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202645.723 kr305 kr (1%)
30. maj 202646.028 kr183 kr (0%)
29. maj 202646.211 kr244 kr (1%)
28. maj 202646.455 kr245 kr (1%)
25. maj 202646.700 kr72 kr (0%)
24. maj 202646.772 kr30 kr (0%)
23. maj 202646.742 kr40 kr (0%)
22. maj 202646.782 kr93 kr (0%)
20. maj 202646.689 kr50 kr (0%)
18. maj 202646.739 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret