Gå til hovedindhold

Dell SonicWALL SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år

Dell SonicWALLKontorsystemerEAN: 0758479374602
Pris fra 28.903 krtil 28.965 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27.705 kr 16. apr.

Sammenlign priser på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28903 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SonicWALL Secure Upgrade Plus Advanced Edition - subscription licence (2 years) - 1 appliance
28.903 kr
Til butik
SonicWALL Secure Upgrade Plus Advanced Edition - subscription licence (2 years) - 1 appliance billede

Produktinformation

Licensabonnemet (2 år), 1 apparat

Produktspecifikationer

Mærke: SonicWALL
Kategori: Kontorsoftware
Artikel nr.: 03-SSC-7460
EAN: 0758479374602
Varenr.: 3417043
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år
28.965 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK28.903 kr28.903 krKøb
2CompuMail DK28.965 kr28.965 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år

PriceData har fulgt prisen på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år i 182 dage. Laveste pris i perioden er 27.705 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 29.394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28.828 kr.

Den nuværende pris på 28.903 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202628.903 kr245 kr (1%)
30. maj 202629.148 kr29 kr (0%)
29. maj 202629.177 kr3 kr (0%)
25. maj 202629.174 kr44 kr (0%)
24. maj 202629.218 kr18 kr (0%)
23. maj 202629.200 kr25 kr (0%)
22. maj 202629.225 kr58 kr (0%)
20. maj 202629.167 kr31 kr (0%)
18. maj 202629.198 kr1 kr (0%)
17. maj 202629.199 kr334 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret