Gå til hovedindhold

Dell SonicWALL SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år

Dell SonicWALLKontorsystemerEAN: 0758479369523
Pris fra 12.042 krtil 12.165 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.763 kr 17. apr.

Sammenlign priser på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12042 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år
12.042 kr
Til butik
SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år billede

Produktinformation

SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition - Licensabonnemet (2 år) - 1 apparat

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 03-SSC-6952
EAN: 0758479369523
Varenr.: 1003532029
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SonicWALL Secure Upgrade Plus Advanced Edition - subscription licence (2 years) - 1 appliance
12.165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12.042 kr12.042 krKøb
2Proshop DK12.165 kr12.165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år

PriceData har fulgt prisen på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år i 168 dage. Laveste pris i perioden er 11.763 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 15.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.684 kr.

Den nuværende pris på 12.042 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202612.042 kr62 kr (1%)
27. maj 202612.104 kr62 kr (1%)
26. maj 202612.042 kr62 kr (1%)
20. maj 202612.104 kr20 kr (0%)
19. maj 202612.124 kr77 kr (1%)
18. maj 202612.047 kr61 kr (1%)
16. maj 202611.986 kr124 kr (1%)
15. maj 202611.862 kr124 kr (1%)
14. maj 202611.986 kr62 kr (1%)
12. maj 202611.924 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret