Gå til hovedindhold

Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml

Pris fra 216 krtil 309 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
-25%216 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml billede

Produktinformation

Cheirosa'68 inviterer dig til sin brasilianske have beliggende ved havet! En sprød oase med en blomstrende vegetation, der danser med noter af brasiliansk jasmin, pink dragefrugt, hibiscus, vanilje og moskus. Alt dette sammen med havluft og sol!

Produktspecifikationer

Kategori: Bodyspray
Artikel nr.: SJ99201005
EAN: 0810912032248
Varenr.: 3235651
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist (240 ml)
-33%222 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist (240 ml) billede

Produktinformation

Cheirosa'68 inviterer dig til sin brasilianske have, der ligger ved havet! En frisk oase af blomstrende vegetation, der danser med noter af brasiliansk jasmin, pink dragonfrugt, hibiscus, vanilje og moskus. Alt dette sammen med havluft og sol!

Produktspecifikationer

Kategori: Bodymist
Vægt: 278g
Artikel nr.: SJ99201005
EAN: 0810912032248
Varenr.: B076429
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
270 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml
279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Body Mist 240 ml
287 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
309 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK216 kr216 krKøb
2Bangerhead DK222 kr222 krKøb
3Lyko DK270 kr270 krKøb
4Hobbix279 kr279 krKøb
5Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
6Beautycos DK309 kr338 krKøb
7NordicFeel DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml

PriceData har fulgt prisen på Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 247 kr.

Den nuværende pris på 216 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Sol de janeiro perfume mist brazilian crush cheirosa 68 brazilian jasmine & pink dragonfruit 240ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026216 kr6 kr (3%)
15. maj 2026222 kr2 kr (1%)
13. maj 2026220 kr13 kr (6%)
9. maj 2026233 kr14 kr (6%)
8. maj 2026247 kr1 kr (0%)
7. maj 2026248 kr15 kr (6%)
6. maj 2026263 kr32 kr (14%)
5. maj 2026231 kr1 kr (0%)
4. maj 2026230 kr1 kr (0%)
3. maj 2026229 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret