Gå til hovedindhold

Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml

Pris fra 239 krtil 319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist 240ml
-20%239 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist 240ml billede

Produktinformation

Cheirosa '40 Hair & Body Fragrance Mist er en kropsspray inspireret af året 1840, da Rio afholdte sin allerførste Carnaval. Kropssprayen har en frisk duft og kan påføres på kroppen, i håret eller på undertøjet.

Produktspecifikationer

Kategori: Bodyspray
Artikel nr.: SJ00140501
EAN: 0810912031968
Varenr.: 3225605
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance M
268 kr
Til butik
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance M billede

Produktinformation

Sol de Janeiro Cheirosa '40 Hair & Body Fragrance Mist 240 mlCheirosa '40 Hair & Body Fragrance Mist er en lækker kropsspray inspireret af året 1840, da Rio afholdte sin allerførste Carnaval. Den vidunderlige kropsspray kan benyttes hvor som

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
EAN: 0810912031968
Varenr.: 3292027
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml
287 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '40 240 ml
309 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist 240 ml
309 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist 240 ml
309 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist (240 ml)
-3%319 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK239 kr239 krKøb
2Proshop.dk268 kr268 krKøb
3Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
4Beautycos DK309 kr338 krKøb
5Lyko DK309 kr309 krKøb
6NordicFeel DK309 kr309 krKøb
7Bangerhead DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml

PriceData har fulgt prisen på Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Sol De Janeiro Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 240 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026239 kr6 kr (3%)
27. maj 2026233 kr6 kr (3%)
21. maj 2026239 kr9 kr (4%)
13. maj 2026248 kr1 kr (0%)
10. maj 2026247 kr1 kr (0%)
7. maj 2026248 kr15 kr (6%)
6. maj 2026263 kr1 kr (0%)
2. maj 2026264 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026268 kr21 kr (9%)
18. apr. 2026247 kr21 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret