Gå til hovedindhold

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml

Pris fra 149 krtil 511,2 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 362,2 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
SOL janeiro hair and body fragrance mist brazilian crush cheirosa 62 90ml
149 kr
Til butik
SOL janeiro hair and body fragrance mist brazilian crush cheirosa 62 90ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 0810912032576
Varenr.: 810912032576
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair &
158 kr
Til butik
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & billede

Produktinformation

Sol de Janeiro Brazilian Crush Fragrance Body Mist 90 mlBrazilian Crush Fragrance Body Mist er en kropsspray inspireret af duften af den ikoniske Bum Bum Creamen, som kan bruges hvor som helst og når som helst, når du vil dufte fantastisk. En af vores vig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
EAN: 0810912032576
Varenr.: 3291305
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Perfume Mist 90ml
-10%161 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Perfume Mist 90ml billede

Produktinformation

Brazilian Crush Fragrance Body Mist er en kropsspray inspireret af duften fra den ikoniske Bum Bum Cream, som kan bruges hvor som helst og når som helst når du vil dufte fantastisk. Kropssprayen er vegansk og har en dejlig duft.

Produktspecifikationer

Kategori: Bodyspray
Artikel nr.: 0102
EAN: 0810912032576
Varenr.: 3225615
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro - Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml
-14%198,95 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Fragrance Body Mist 90 ml
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 90 ml
218 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Brazilian Duo Crush Body Mist 90 ml + Bum Bum Cream 240 ml - 330 ml
-10%511,2 kr
Før 568 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2Proshop.dk158 kr158 krKøb
3Cocopanda DK161 kr161 krKøb
4BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
5Lyko DK199 kr199 krKøb
6Teknikproffset DK218 kr267 krKøb
7NordicFeel DK511,2 kr511,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml

PriceData har fulgt prisen på Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Duo 2 x 90 ml Hair & Body Fragrance Mist - 180 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr8 kr (5%)
17. maj 2026157 kr8 kr (5%)
3. maj 2026149 kr8 kr (5%)
1. maj 2026157 kr8 kr (5%)
16. apr. 2026149 kr8 kr (5%)
15. apr. 2026157 kr8 kr (5%)
9. mar. 2026149 kr8 kr (5%)
8. mar. 2026157 kr8 kr (5%)
26. feb. 2026149 kr8 kr (5%)
25. feb. 2026157 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret