Gå til hovedindhold

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel

Pris fra 268 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 231 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Perfume Mist
268 kr
Til butik
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Perfume Mist billede

Produktinformation

Sol de Janeiro Crush Cheirosa '71 Hair & Body Mist Doce de Leite Mist er en krops- og hårmist, der eksploderer i en forførende duft af karamelliseret vanilje og ristet macadamianød. Kan bruges på hele kroppen, håret eller hvorfor ikke på dit undertøj? Brug på hele kroppen hvor som helst og når som helst. Spray på hår og tøj for at få en ekstra dosis af den forførende duft.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 810912032569
EAN: 0810912032569
Varenr.: 3291306
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel
287 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Fragrance Body Mist 24
309 kr
Til butik
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Fragrance Body Mist 24 billede

Produktinformation

Anvendelse: Kan bruges over hele kroppen. Spray på hår og tøj, og nyd den tiltalende duft af pistacie og salt karamel. Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Fragrance Body Mist 24

Produktspecifikationer

Kategori: Body mist
Størrelse: 240.000000000
Artikel nr.: 0101
EAN: 0810912032569
Varenr.: 2295-150-0240
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Perfume Mist 240 ml
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
3Lyko DK309 kr309 krKøb
4NordicFeel DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel

PriceData har fulgt prisen på Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 193,68 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Hair & Body Mist 240 ml Pistache & Salted Caramel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026268 kr8 kr (3%)
21. maj 2026260 kr8 kr (3%)
9. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026267 kr8 kr (3%)
2. apr. 2026275 kr27 kr (11%)
1. apr. 2026248 kr27 kr (10%)
28. mar. 2026275 kr44 kr (19%)
12. mar. 2026231 kr44 kr (16%)
11. mar. 2026275 kr8 kr (3%)
5. mar. 2026267 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret