Gå til hovedindhold

Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder

PhilipsHårklippere og trimmereEAN: 8720689029315
Pris fra 153 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series BT3617 Trimmer Grå
153 kr
Til butik
Philips 3000 Series BT3617 Trimmer Grå billede

Produktinformation

Philips 3000 Series BT3617 - Trimmer - trådløs - mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BT3617/15
EAN: 8720689029315
Varenr.: 1003553715
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HAIR TRIMMER/BT3617/15 PHILIPS
171 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series BT3617 - trimmer - dark grey
171 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder
-15%229 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK153 kr153 krKøb
2CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
3Proshop DK171 kr210 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder

PriceData har fulgt prisen på Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder i 176 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3617/15 - Wet & Dry, 20 længder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026153 kr12 kr (7%)
22. apr. 2026165 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026167 kr5 kr (3%)
20. apr. 2026162 kr3 kr (2%)
19. apr. 2026165 kr12 kr (8%)
1. apr. 2026153 kr22 kr (13%)
28. mar. 2026175 kr15 kr (8%)
13. mar. 2026190 kr13 kr (7%)
12. mar. 2026177 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026175 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret