Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387095590
Pris fra 128,75 krtil 136,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte
128,75 kr
Til butik
Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte billede

Produktinformation

Skilt Redningsvindue Flugtvejsskiltet "Redningsvindue" er beregnet til at markere redningsåbninger ved lavt niveau, hvilket muliggør hurtig og tydelig orientering i nødsituationer. Skiltet opfylder kravene i DS/EN ISO 7010:2011 og Arbejdstilsynets bekendt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387095590
Varenr.: 47334395740497
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsskilt Redningsvindue Efterlysende plast 150 x 150 mm
136,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten128,75 kr128,75 krKøb
2JO Safety DK136,25 kr136,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte i 163 dage. Laveste pris i perioden er 128,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 136,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 128,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skilt Redningsvindue - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026128,75 kr7,5 kr (6%)
24. maj 2026136,25 kr7,5 kr (6%)
21. maj 2026128,75 kr7,5 kr (6%)
20. maj 2026136,25 kr7,5 kr (6%)
23. dec. 2025128,75 kr
22. dec. 2025128,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret