Gå til hovedindhold

JO Safety Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387101697
Pris fra 115 krtil 121,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte
115 kr
Til butik
Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Redningsvindue med nødstige Flugtvejsskiltet "Redningsvindue med nødstige" er et vigtigt element til sikkerhedsmærkning, som tydeligt markerer nødudgangsveje med redningsvinduer og stiger. Dette efterlysende skilt følger DS/EN ISO 7010:2011 standard...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387101697
Varenr.: 47334395183441
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige Efterlysende vinyl 150 x 150 mm 132040PVMM
121,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten115 kr115 krKøb
2JO Safety DK121,25 kr121,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 121,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Flugtvejsskilt Redningsvindue med nødstige 132040 - Efterlysende Vinyl / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026115 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026121,25 kr6,25 kr (5%)
21. maj 2026115 kr6,25 kr (5%)
20. maj 2026121,25 kr6,25 kr (5%)
9. mar. 2026115 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret