Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387101710
Pris fra 128,75 krtil 136,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte
128,75 kr
Til butik
Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Redningsvindue til stigeredning Flugtvejsskiltet "Redningsvindue til stigeredning" er designet til at markere nødudgange specifikt til redning via stige. Skiltet er efterlysende, hvilket sikrer synlighed i mørke og nødsituationer. Det opfylder krave...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387101710
Varenr.: 47334395609425
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsskilt Redningsvindue til stigeredning Efterlysende plast 150 x 150 mm
136,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten128,75 kr128,75 krKøb
2JO Safety DK136,25 kr136,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte i 163 dage. Laveste pris i perioden er 128,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 136,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 128,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skilt Redningsvindue til stigeredning - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026128,75 kr7,5 kr (6%)
24. maj 2026136,25 kr7,5 kr (6%)
21. maj 2026128,75 kr7,5 kr (6%)
20. maj 2026136,25 kr7,5 kr (6%)
23. dec. 2025128,75 kr
22. dec. 2025128,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret