Gå til hovedindhold

Solar Plus Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25

Solar PlusEludstyrEAN: 7394438012012
Pris fra 163,84 krtil 214 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50,16 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163.84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REP.ADSK. 16A /M25 3P+N+J
163,84 kr
Til butik
REP.ADSK. 16A /M25 3P+N+J billede

Produktinformation

Aflåseligt sort greb, 3P+N+PE, IP54, klemmer max. 6 mm² Cu, forskuninger 4 x M25

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 7394438012012
Varenr.: 15842203795791
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rep.Adsk. 16A /M25 3P+N+J
174,23 kr
Til butik
Rep.Adsk. 16A /M25 3P+N+J billede

Produktinformation

Aflåseligt sort greb, 3P+N+PE, IP54, klemmer max. 6 mm² Cu, forskuninger 4 x M25 Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+J Grå med sort aflåselig greb 4xM25 7,5kW IP54 Søgetermer: 0818100189 - 307201 - 0818100189 - 7394438012012

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 7394438012012
Varenr.: 8975470100817
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rep.adsk. 16a /m25 3p+n+j
178,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25
214 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN163,84 kr163,84 krKøb
2Billigelogvvs.dk174,23 kr174,23 krKøb
3MaintainIt178,75 kr178,75 krKøb
4Elvvs.dk214 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25

PriceData har fulgt prisen på Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 163,84 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+j, Sa316m25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026163,84 kr6,16 kr (4%)
11. maj 2026170 kr8 kr (5%)
8. maj 2026162 kr
7. maj 2026162,35 kr
30. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026162 kr
21. apr. 2026162,35 kr
1. apr. 2026162 kr
31. mar. 2026162,35 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret