Gå til hovedindhold

Solar Plus Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54

Solar PlusEludstyrEAN: 7394438012081
Pris fra 644 krtil 762,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 118,5 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 417 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 644 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54
644 kr
Til butik
Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Stærkstrøms artikler
Farve: 1
Artikel nr.: 307124
EAN: 7394438012081
Varenr.: 3333222
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 6p+n+j
702 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REP.ADSK.16A/M25/M16 6P+N+J
703,11 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rep.adsk.16a/m25/m16 6p+n+j
762,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK644 kr683 krKøb
2Elvvs.dk702 kr702 krKøb
3EL-GROSSISTEN703,11 kr703,11 krKøb
4MaintainIt762,5 kr762,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54

PriceData har fulgt prisen på Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54 i 93 dage. Laveste pris i perioden er 417 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 644 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 644 kr er 43% over normalprisen. Prisen er steget 39% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 6P+N+JGrå med sort aflåselig grebM16/M25 7,5kW IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026644 kr203,02 kr (46%)
7. maj 2026440,98 kr22,02 kr (5%)
6. maj 2026463 kr22,02 kr (5%)
23. apr. 2026440,98 kr
21. apr. 2026440 kr23 kr (6%)
15. apr. 2026417 kr9 kr (2%)
4. apr. 2026426 kr3 kr (1%)
2. apr. 2026423 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026426 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026423 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret