Gå til hovedindhold

Solar Plus Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54

Solar PlusEludstyrEAN: 7394438012036
Pris fra 232 krtil 307 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A H/M25 3P+N+H+J, reperationsadskiller
232 kr
Til butik
Sikkerhedsafbryder 16A H/M25 3P+N+H+J, reperationsadskiller billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Installationsmateriel Sikkerhedsafbryder
EAN: 7394438012036
Varenr.: 0818100192
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54
232 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REP.ADSK. 16A H/M25 3P+N+H+J
239,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rep.adsk. 16a h/m25 3p+n+h+j
261,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16a 7,5kw 3p+n+h+j, Sa316hm25
307 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK232 kr232 krKøb
2CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
3EL-GROSSISTEN239,3 kr239,3 krKøb
4MaintainIt261,25 kr261,25 krKøb
5Elvvs.dk307 kr307 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54

PriceData har fulgt prisen på Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+H+JGrå med sort aflåselig greb4xM25 7,5kW IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026232 kr1 kr (0%)
18. maj 2026233 kr1 kr (0%)
16. maj 2026234 kr1 kr (0%)
15. maj 2026235 kr4 kr (2%)
12. maj 2026231 kr8 kr (3%)
11. maj 2026239 kr1 kr (0%)
10. maj 2026238 kr1 kr (0%)
7. maj 2026237 kr1 kr (0%)
4. maj 2026238 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026237 kr1,23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret