Gå til hovedindhold

Solar Plus Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller

Solar PlusEludstyrEAN: 7394438012685
Pris fra 162,58 krtil 177,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,92 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161,6 kr 7. maj

Sammenlign priser på Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162.58 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REP.ADSK.16A 3P+N+PE IP65 M20
162,58 kr
Til butik
REP.ADSK.16A 3P+N+PE IP65 M20 billede

Produktinformation

Reperationsadskiller 16A 3P+N+PE IP65, med frontgreb.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 7394438012685
Varenr.: 15842202714447
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller
170 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rep.Adsk.16A 3P+N+Pe Ip65 M20
172,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rep.adsk.16a 3p+n+pe ip65 m20
177,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN162,58 kr162,58 krKøb
2CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
3WATTOO.DK170 kr170 krKøb
4Billigelogvvs.dk172,92 kr172,92 krKøb
5MaintainIt177,5 kr177,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller

PriceData har fulgt prisen på Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller i 176 dage. Laveste pris i perioden er 161,6 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 162,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+PE IP65 M20, reperationsadskiller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026162,58 kr
7. maj 2026161,6 kr7,4 kr (4%)
6. maj 2026169 kr7,4 kr (5%)
21. mar. 2026161,6 kr1,4 kr (1%)
20. mar. 2026163 kr1,4 kr (1%)
17. mar. 2026161,6 kr1,4 kr (1%)
16. mar. 2026163 kr1,4 kr (1%)
4. mar. 2026161,6 kr1,4 kr (1%)
3. mar. 2026163 kr1,4 kr (1%)
13. feb. 2026161,6 kr7,89 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret