Gå til hovedindhold

Plus Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54

PlusEludstyrEAN: 5705151002501
Pris fra 235 krtil 351 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rep.adsk. 16a /m20 3p+n+j
235 kr
Til butik
Rep.adsk. 16a /m20 3p+n+j billede

Produktinformation

Aflåseligt sort greb, 3P+N+PE, IP54, klemmer max. 4 mm² Cu, forskuninger 4 x M20

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: lastadskiller
EAN: 5705151002501
Varenr.: 0818100202
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54
256 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A /M20 3P+N+J, reperationsadskiller
258 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+J Grå med sort greb
351 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+J Grå med sort greb
351 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt235 kr235 krKøb
2CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb
3WATTOO.DK258 kr258 krKøb
4EL-GROSSISTEN351 kr351 krKøb
5EL-NETSALG351 kr351 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54

PriceData har fulgt prisen på Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 197,99 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 16A 3P+N+JGrå med sort aflåselig greb4xM20 7,5kW IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026235 kr
20. maj 2026234,11 kr
19. maj 2026235 kr
9. maj 2026234,11 kr7,14 kr (3%)
7. maj 2026241,25 kr24,25 kr (11%)
6. maj 2026217 kr24,25 kr (10%)
5. maj 2026241,25 kr28,25 kr (13%)
3. maj 2026213 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026209 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026210 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret