Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158773791
Pris fra 459 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord Brun 60,5 x 37 x 67 cm Konstrueret træ
-31%459 kr
Før 664 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60,5 x 37 x 67 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her rustikke sideboard kombinerer en stærk charme med praktisk anvendelighed. Det er det perfekte statement møbel til din stue eller spisestue med sin rektangulære form, som passer godt ind i forskellige opstillinger. Det konstruerede træ og de lækre LED-lys skaber en varm atmosfære straks. Dets design blander rustikke og moderne stilarter, hvilket gør det til et alsidigt element i enhver bolig. Materialer: Lavet af konstrueret træ, er dette sideboard bygget til at holde og har en flot finish, der ser elegant ud. Det er stærkt nok til travle rum, og det naturlige træs charme fanger opmærksomheden, mens det er modstandsdygtigt over for hverdagsslid.Inkluderede komponenter: Sidebordet kommer med solide hylder og flush-døre lavet af konstrueret træ, så du får masser af opbevaringsplads, og det holder tingene pæne. LED-striplysene skaber en god stemning og giver mulighed for at justere lyset til enhver lejlighed.Funktioner / Funktion / Design: Dets holdbare konstruktion dækker store opbevaringsbehov og passer godt ind i minimalistiske eller rigt dekorerede rum. Det tilbyder praktisk funktionalitet uden at gå på kompromis med stilen. De glatte, flush-døre holder alt gemt væk, mens det ser godt ud udefra.Anbefalede anvendelser: Perfekt til at opbevare spiseartikler, vise dekorationer eller holde stuen organiseret, dette sideboard tilpasser sig forskellige behov. Det er fedt til alt fra en cool cocktail-setup til et hyggeligt lille bibliotek og tilbyder masser af muligheder i dit hjem.Pleje og vedligeholdelse: Konstrueret træ er nemt at passe, du skal bare støve af regelmæssigt og tørre af med en blød klud for at holde det friskt. At placere det væk fra direkte sollys vil hjælpe med at holde det flot i lang tid. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60.5 x 37 x 67 CM (L x B x H)Med glat dør dørForsamling krævet:...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 18.2g
EAN: 8721158773791
Varenr.: 1581430
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord Brun 60,5 x 37 x 67 cm Konstrueret træ
-30%479 kr
Før 684 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60,5 x 37 x 67 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her rustikke sideboard kombinerer en stærk charme med praktisk anvendelighed. Det er det perfekte statement møbel til din stue eller spisestue med sin rektangulære form, som passer godt ind i forskellige opstillinger. Det konstruerede træ og de lækre LED-lys skaber en varm atmosfære straks. Dets design blander rustikke og moderne stilarter, hvilket gør det til et alsidigt element i enhver bolig. Materialer: Lavet af konstrueret træ, er dette sideboard bygget til at holde og har en flot finish, der ser elegant ud. Det er stærkt nok til travle rum, og det naturlige træs charme fanger opmærksomheden, mens det er modstandsdygtigt over for hverdagsslid.Inkluderede komponenter: Sidebordet kommer med solide hylder og flush-døre lavet af konstrueret træ, så du får masser af opbevaringsplads, og det holder tingene pæne. LED-striplysene skaber en god stemning og giver mulighed for at justere lyset til enhver lejlighed.Funktioner / Funktion / Design: Dets holdbare konstruktion dækker store opbevaringsbehov og passer godt ind i minimalistiske eller rigt dekorerede rum. Det tilbyder praktisk funktionalitet uden at gå på kompromis med stilen. De glatte, flush-døre holder alt gemt væk, mens det ser godt ud udefra.Anbefalede anvendelser: Perfekt til at opbevare spiseartikler, vise dekorationer eller holde stuen organiseret, dette sideboard tilpasser sig forskellige behov. Det er fedt til alt fra en cool cocktail-setup til et hyggeligt lille bibliotek og tilbyder masser af muligheder i dit hjem.Pleje og vedligeholdelse: Konstrueret træ er nemt at passe, du skal bare støve af regelmæssigt og tørre af med en blød klud for at holde det friskt. At placere det væk fra direkte sollys vil hjælpe med at holde det flot i lang tid. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60.5 x 37 x 67 CM (L x B x H)Med glat dør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60.5 x 37 x 67 cm
Vægt: 18.2g
EAN: 8721158773791
Varenr.: 1581430
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord Brun 60,5 x 37 x 67 cm Konstrueret træ
-30%479 kr
Før 684 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60,5 x 37 x 67 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60.5 x 37 x 67 cm
Vægt: 18.2g
EAN: 8721158773791
Varenr.: 1581430
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK459 kr459 krKøb
2Livera DK479 kr548 krKøb
3Vivas DK479 kr548 krKøb
4BoligRetning849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ i 169 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sideboard Brun 60,5 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026459 kr50 kr (10%)
5. maj 2026509 kr20 kr (4%)
4. feb. 2026529 kr30 kr (6%)
2. feb. 2026499 kr30 kr (6%)
1. feb. 2026529 kr30 kr (6%)
31. jan. 2026499 kr30 kr (6%)
29. jan. 2026529 kr30 kr (6%)
28. jan. 2026499 kr25 kr (5%)
27. jan. 2026524 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026525 kr26 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret