Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158773999
Pris fra 589 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord Brun 60 x 37 x 100 cm Konstrueret træ
-30%589 kr
Før 837 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60 x 37 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne sideboard er et smart tilbehør til enhver stue. Det kombinerer stil og praktisk funktion. Lavet af konstrueret træ har det en rustik charme og masser af plads til at holde dit livsrum pænt. Dets rektangulære form og flade døre giver det et stilrent look, der passer perfekt til moderne indretning. Uanset om du stiller det i stuen eller spisestuen til service, linned eller andre vigtige ting, så tilføjer det virkelig elegance og orden til rummet. Håndværk i konstrueret træ: Dette sideboard er lavet af konstrueret træ, så du kan være sikker på, at det er holdbart. Det har en ren finish, som passer super godt ind i moderne hjem. Plus, det er miljøvenligt, så du tager også ansvar for planeten.God opbevaringsløsning: Det har hylder til alt muligt. De flade døre skjuler alt, så det ser rigtigt pænt ud. Dette gennemtænkte design hjælper dig med at holde styr på tingene.Integration af LED-belysning: LED-strips indeni skabene giver et hyggeligt lys, så det er lettere at finde det, du søger. Disse energieffektive lys fremhæver indretningen, selv når det er lidt mørkt.Alsidig placering: Perfekt til stuer, det giver ekstra opbevaring og ser samtidig godt ud. Dets fleksible design gør det nemt at placere op ad væggene eller som en del af en større opbevaringsløsning.Montering og vedligehold: Du har brug for to personer til at samle det, så det bliver stabilt. En hurtig aftørring med en tør klud holder det pænt, og det er bedst at holde sig fra stærke kemikalier, så det holder længere. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 37 x 100 CM (L x B x H)Med glat dør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af ...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 24.2g
EAN: 8721158773999
Varenr.: 1581444
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord Brun 60 x 37 x 100 cm Konstrueret træ
-29%610 kr
Før 857 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60 x 37 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne sideboard er et smart tilbehør til enhver stue. Det kombinerer stil og praktisk funktion. Lavet af konstrueret træ har det en rustik charme og masser af plads til at holde dit livsrum pænt. Dets rektangulære form og flade døre giver det et stilrent look, der passer perfekt til moderne indretning. Uanset om du stiller det i stuen eller spisestuen til service, linned eller andre vigtige ting, så tilføjer det virkelig elegance og orden til rummet. Håndværk i konstrueret træ: Dette sideboard er lavet af konstrueret træ, så du kan være sikker på, at det er holdbart. Det har en ren finish, som passer super godt ind i moderne hjem. Plus, det er miljøvenligt, så du tager også ansvar for planeten.God opbevaringsløsning: Det har hylder til alt muligt. De flade døre skjuler alt, så det ser rigtigt pænt ud. Dette gennemtænkte design hjælper dig med at holde styr på tingene.Integration af LED-belysning: LED-strips indeni skabene giver et hyggeligt lys, så det er lettere at finde det, du søger. Disse energieffektive lys fremhæver indretningen, selv når det er lidt mørkt.Alsidig placering: Perfekt til stuer, det giver ekstra opbevaring og ser samtidig godt ud. Dets fleksible design gør det nemt at placere op ad væggene eller som en del af en større opbevaringsløsning.Montering og vedligehold: Du har brug for to personer til at samle det, så det bliver stabilt. En hurtig aftørring med en tør klud holder det pænt, og det er bedst at holde sig fra stærke kemikalier, så det holder længere. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 37 x 100 CM (L x B x H)Med glat dør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 37 x 100 cm
Vægt: 24.2g
EAN: 8721158773999
Varenr.: 1581444
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord Brun 60 x 37 x 100 cm Konstrueret træ
-29%610 kr
Før 857 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60 x 37 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 37 x 100 cm
Vægt: 24.2g
EAN: 8721158773999
Varenr.: 1581444
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ
-24%799 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK589 kr589 krKøb
2Livera DK610 kr679 krKøb
3Vivas DK610 kr679 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ i 140 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 617 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sideboard Brun 60 X 37 X 100 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026589 kr40 kr (6%)
4. feb. 2026629 kr20 kr (3%)
2. feb. 2026609 kr20 kr (3%)
1. feb. 2026629 kr20 kr (3%)
31. jan. 2026609 kr20 kr (3%)
29. jan. 2026629 kr10 kr (2%)
28. jan. 2026619 kr10 kr (2%)
22. jan. 2026629 kr20 kr (3%)
20. jan. 2026609 kr20 kr (3%)
17. jan. 2026629 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret