Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158773937
Pris fra 529 krtil 949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 420 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord Brun 60 x 37 x 67 cm Konstrueret træ
-17%529 kr
Før 637 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60 x 37 x 67 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek dette sidebord ud - det er en smart opbevaringsløsning til moderne hjem, der kombinerer form og funktion på en perfekt måde. Med en rustik stil og rektangulær form passer det godt ind i din stue, samtidig med at det giver masser af hyldeplads til de ting, du bruger hver dag. Den glatte overflade og fine belysning gør det til et flot element, der passer perfekt ind, hvor både æstetik og praktisk brug skal spille sammen. Solid træramme Dette sidebord er lavet af topkvalitet konstrueret træ, der sikrer en stærk og langtidsholdbar struktur. Den vejrbestandige overflade kan klare daglig brug, hvilket gør det perfekt til indendørs forhold.Glatte flush døre Med sine flush døre har dette sidebord et elegant og strømlinet look. Den glatte overflade bidrager til dets fine design og gør det nemt at få fat i dine ting, så organiseringen bliver legende let.Fleksible hylder Denne enhed kommer med flere hylder, der giver masser af opbevaringsplads. Hylderne holder alt fra samlerobjekter til porcelæn sikkert og udnytter pladsen bedst muligt.Indbyggede LED-strips Lys op i dine opbevarede ting med de indbyggede LED-strips, der øger funktionaliteten. Lysene tilføjer ikke kun et flot touch men hjælper også med hurtigt at finde, hvad du har brug for, hvilket gør dette sidebord til et både stilfuldt og praktisk valg.Montering kræves Du får brug for en ven til at hjælpe dig med at samle det, så det bliver sikkert og korrekt sat op, hvilket forbedrer sidebordets stabilitet og funktionalitet. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træMed paneldør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand....

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 18.15g
EAN: 8721158773937
Varenr.: 1581441
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord Brun 60 x 37 x 67 cm Konstrueret træ
-16%550 kr
Før 657 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60 x 37 x 67 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek dette sidebord ud - det er en smart opbevaringsløsning til moderne hjem, der kombinerer form og funktion på en perfekt måde. Med en rustik stil og rektangulær form passer det godt ind i din stue, samtidig med at det giver masser af hyldeplads til de ting, du bruger hver dag. Den glatte overflade og fine belysning gør det til et flot element, der passer perfekt ind, hvor både æstetik og praktisk brug skal spille sammen. Solid træramme Dette sidebord er lavet af topkvalitet konstrueret træ, der sikrer en stærk og langtidsholdbar struktur. Den vejrbestandige overflade kan klare daglig brug, hvilket gør det perfekt til indendørs forhold.Glatte flush døre Med sine flush døre har dette sidebord et elegant og strømlinet look. Den glatte overflade bidrager til dets fine design og gør det nemt at få fat i dine ting, så organiseringen bliver legende let.Fleksible hylder Denne enhed kommer med flere hylder, der giver masser af opbevaringsplads. Hylderne holder alt fra samlerobjekter til porcelæn sikkert og udnytter pladsen bedst muligt.Indbyggede LED-strips Lys op i dine opbevarede ting med de indbyggede LED-strips, der øger funktionaliteten. Lysene tilføjer ikke kun et flot touch men hjælper også med hurtigt at finde, hvad du har brug for, hvilket gør dette sidebord til et både stilfuldt og praktisk valg.Montering kræves Du får brug for en ven til at hjælpe dig med at samle det, så det bliver sikkert og korrekt sat op, hvilket forbedrer sidebordets stabilitet og funktionalitet. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træMed paneldør dørForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 37 x 67 cm
Vægt: 18.15g
EAN: 8721158773937
Varenr.: 1581441
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord Brun 60 x 37 x 67 cm Konstrueret træ
-16%550 kr
Før 657 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Brun 60 x 37 x 67 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 37 x 67 cm
Vægt: 18.15g
EAN: 8721158773937
Varenr.: 1581441
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK529 kr529 krKøb
2Livera DK550 kr619 krKøb
3Vivas DK550 kr619 krKøb
4BoligRetning949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ i 43 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Sideboard Brun 60 X 37 X 67 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026529 kr30 kr (6%)
20. apr. 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret