Gå til hovedindhold

Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe

ShiseidoMascaraEAN: 0730852147683
Pris fra 146 krtil 325 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 03 Purple
146 kr
Til butik
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 03 Purple billede

Produktinformation

Giver fyldige og kraftfulde vipper, med perfekt præcision og kontrol. Eksklusiv formel og innovativ børste, der skaber maksimalt volumen. Farvemættet, fjerlet applikation der ikke drysser eller tværer ud i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 730852147683
EAN: 0730852147683
Varenr.: 3223134
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe
171 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Controlledchaos Mascara Ink 03 Violet Vibe
-25%243 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Controlledchaos Mascara Ink 03 Violet Vibe billede

Produktinformation

Giver fyldige og kraftfulde vipper, med perfekt præcision og kontrol. Eksklusiv formel og innovativ børste, der skaber maksimalt volumen. Farvemættet, fjerlet applikation der ikke drysser eller tværer ud i løbet af dagen. Fås i 4 intense farver: sort, blå, lilla og grøn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Mascara
Vægt: 35g
Artikel nr.: 38679
EAN: 0730852147683
Varenr.: B049889
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 12 ml - 03 Violet Vibe
-25%243,75 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 03 Purple - 5 ml
314 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido ControlledChaos Mascara 03 Violet Vibe 11,5 ml 03 Violet
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK146 kr185 krKøb
2Teknikproffset DK171 kr220 krKøb
3Bangerhead DK243 kr243 krKøb
4NiceHair.dk243,75 kr243,75 krKøb
5NordicFeel DK314 kr314 krKøb
6Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe i 165 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #03 Violet Vibe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026146 kr8 kr (5%)
30. maj 2026154 kr8 kr (5%)
24. maj 2026146 kr8 kr (5%)
23. maj 2026154 kr8 kr (5%)
17. maj 2026146 kr9 kr (6%)
16. maj 2026155 kr9 kr (6%)
15. maj 2026146 kr5 kr (3%)
14. maj 2026151 kr3 kr (2%)
13. maj 2026148 kr2 kr (1%)
11. maj 2026146 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret