Gå til hovedindhold

Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark

ShiseidoMascaraEAN: 0730852147676
Pris fra 144 krtil 325 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 02 Blue
144 kr
Til butik
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 02 Blue billede

Produktinformation

Giver fyldige og kraftfulde vipper, med perfekt præcision og kontrol. Eksklusiv formel og innovativ børste, der skaber maksimalt volumen. Farvemættet, fjerlet applikation der ikke drysser eller tværer ud i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 730852147676
EAN: 0730852147676
Varenr.: 3223138
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark
151 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Controlledchaos Mascara Ink 02 Saphire Spark
-32%220 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Controlledchaos Mascara Ink 02 Saphire Spark billede

Produktinformation

Giver fyldige og kraftfulde vipper, med perfekt præcision og kontrol. Eksklusiv formel og innovativ børste, der skaber maksimalt volumen. Farvemættet, fjerlet applikation der ikke drysser eller tværer ud i løbet af dagen. Fås i 4 intense farver: sort, blå, lilla og grøn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Mascara
Vægt: 31g
Artikel nr.: 38678
EAN: 0730852147676
Varenr.: B049888
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido ControlledChaos MascaraInk 02 Blue - 5 ml
314 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido ControlledChaos Mascara #02 Sapphire Spark 11,5 ml
325 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido ControlledChaos Mascara 02 Sapphire Spark 11,5 ml 02 Sap
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK144 kr183 krKøb
2Teknikproffset DK151 kr200 krKøb
3Bangerhead DK220 kr220 krKøb
4NordicFeel DK314 kr314 krKøb
5Cocopanda DK325 kr325 krKøb
6Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark i 165 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Shiseido Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml #02 Sapphire Spark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026144 kr2 kr (1%)
31. maj 2026146 kr5 kr (3%)
30. maj 2026151 kr8 kr (6%)
29. maj 2026143 kr1 kr (1%)
28. maj 2026142 kr5 kr (3%)
27. maj 2026147 kr9 kr (7%)
25. maj 2026138 kr5 kr (3%)
24. maj 2026143 kr8 kr (5%)
23. maj 2026151 kr9 kr (6%)
22. maj 2026142 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret