Gå til hovedindhold

Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g

ShiseidoMascaraEAN: 0730852147706
Pris fra 156 krtil 321 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150,93 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi Black
156 kr
Til butik
Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi Black billede

Produktinformation

Denne innovative mascara giver dramatisk længde, definition og løft - uden at føles tung. Den avancerede formel modvirker klumper, drys og udtværing og sikrer markerede, separerede vipper hele dagen. Den præcise børste når selv de mindste vippehår og opbygger volumen fra rod til spids. Sådan bruger du produktet: Påfør fra vipperoden og ud mod spidserne med opadgående strøg. Brug spidsen af børsten til at nå de korte vipper i øjenkrogen. Gentag for mere intens effekt.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 730852147706
EAN: 0730852147706
Varenr.: 2941895
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido ImperialLash MascaraInk 01 Sumi Black 8,5ml
167 kr
Til butik
Shiseido ImperialLash MascaraInk 01 Sumi Black 8,5ml billede

Produktinformation

Denna innovativa mascara ger fransarna stor längd, volym och definition. Den unika borsten har en stel kärna omgiven av flexibla silikonborst och en unik kronspets som kan ta tag i de allra svåraste ögonfransarna nära ögonens inre hörn och förstora ögonfransarna. De ultrafina krossade pigmenten och den exakta blandningen av vax omsluter varje frans i en viktlös, smutsfri formel som varar hela dagen. Finns i svart. Dermatolog och ögonläkare testad.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Mascara
EAN: 0730852147706
Varenr.: C11101
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g
-30%227,86 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g billede

Produktinformation

Shiseido ImperialLash MascaraInk er en fantastisk mascara, som giver både længde, fylde og definition. Den har en helt speciel børste, som består af fleksible silikonebørster samt en lille krone i enden, som fanger de små hår helt inde ved øjenkrogen for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Mascara
EAN: 0730852147706
Varenr.: 77548
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Imperiallash MascaraInk 01 Sumi Black
242 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido ImperialLash MascaraInk 01 Sumi Black 8,5 g
272 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Imperiallash Mascara Ink 01 Black - 8 ml
321 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
3NiceHair.dk227,86 kr227,86 krKøb
4Lyko DK242 kr242 krKøb
5Cocopanda DK272 kr272 krKøb
6NordicFeel DK321 kr321 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g

PriceData har fulgt prisen på Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g i 162 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 191,32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Shiseido ImperialLash MascaraInk - 01 Sumi sort 8.5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026156 kr1 kr (1%)
30. maj 2026157 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026156 kr35,32 kr (18%)
17. apr. 2026191,32 kr26,4 kr (16%)
16. apr. 2026164,92 kr26,33 kr (14%)
15. apr. 2026191,25 kr2,25 kr (1%)
14. apr. 2026189 kr24,12 kr (15%)
13. apr. 2026164,88 kr2,12 kr (1%)
11. apr. 2026167 kr11 kr (7%)
31. mar. 2026156 kr12 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret