Gå til hovedindhold

Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4550170646882
Pris fra 132 krtil 143 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 5. maj

Sammenlign priser på Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimano SM-SH12 klamper til landevejspedaler
132 kr
Til butik
Shimano SM-SH12 klamper til landevejspedaler billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Pedaler og Klamper
Farve: 4
Artikel nr.: ISMSH12
EAN: 4550170646882
Varenr.: 9697631
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Shimano SM-SH12 SPD-SL Klampesæt
-30%133 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shimano SM-SH12 SPD-SL Klampesæt billede

Produktinformation

Shimano SM-SH12 SPD-SL klampesæt er designet til cyklister, der ønsker en balanceret kombination af stabilitet og bevægelsesfrihed. Den blå model giver 2 graders bevægelighed, hvilket betyder, at foden har en let fleksibilitet, samtidig med at kraftoverfø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele
EAN: 4550170646882
Varenr.: 56904
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano SPD-SL - Klamper blå til landevejs pedaler - Model SM-SH12
139 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele
-1%139,95 kr
Før 140,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele
-1%139,95 kr
Før 140,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Klampsæt SM-SH12 - Blå
-24%143 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
2Dania Bikes133 kr133 krKøb
3Cykelpartner.dk139 kr139 krKøb
4MAXiPRO139,95 kr139,95 krKøb
5Bikepack.dk139,95 kr139,95 krKøb
6Cykelexperten.dk143 kr143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele

PriceData har fulgt prisen på Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele i 169 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Shimano Klampe Sm-sh12 Blå 2 Grader Bevægelighed - Cykelreservedele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026132 kr3 kr (2%)
28. maj 2026129 kr3 kr (2%)
21. maj 2026132 kr3 kr (2%)
9. maj 2026129 kr9 kr (8%)
8. maj 2026120 kr5 kr (4%)
5. maj 2026115 kr5 kr (4%)
4. maj 2026120 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026115 kr17 kr (13%)
23. apr. 2026132 kr7 kr (6%)
22. apr. 2026125 kr10 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret