Gå til hovedindhold

Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4524667226321
Pris fra 498 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Shimano Pedal PD-R550 SPD-SL LVG
498 kr
Til butik
Shimano Pedal PD-R550 SPD-SL LVG billede

Produktinformation

[video src="https://youtu.be/cPBLGmDVpMY" height="270" width="480" alt="Shimano Pedal PD-R550 SPD-SL LVG"]

Produktspecifikationer

Kategori: Shimano
EAN: 4524667226321
Varenr.: 36493
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pedaler Shimano PD-R550 SPD-SL Sort
499 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal
-1%533,95 kr
Før 538,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal
-1%533,95 kr
Før 538,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano SPD-SL PD-R550 LVG Racer pedal inkl. klamper - Sort
-22%579 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes498 kr498 krKøb
2Cykelpartner.dk499 kr499 krKøb
3MAXiPRO533,95 kr533,95 krKøb
4Bikepack.dk533,95 kr533,95 krKøb
5Cykelexperten.dk579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal

PriceData har fulgt prisen på Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal i 134 dage. Laveste pris i perioden er 485,95 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 538,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Shimano Pedal Spd-sl Inkl. Sm-sh11 Pd-r550l Sort - Cykelpedal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026498 kr1 kr (0%)
18. maj 2026499 kr1 kr (0%)
14. maj 2026498 kr1 kr (0%)
13. maj 2026499 kr1 kr (0%)
7. maj 2026498 kr1 kr (0%)
6. maj 2026499 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026498 kr14 kr (3%)
20. apr. 2026512 kr14 kr (3%)
16. apr. 2026498 kr40,95 kr (8%)
15. apr. 2026538,95 kr40,95 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret