Gå til hovedindhold

Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4550170444303
Pris fra 698 krtil 1.049 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 643 kr 14. maj

Sammenlign priser på Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Shimano SLX CS-M7100 12 Speed 10-51T Kassette
-33%698 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shimano SLX CS-M7100 12 Speed 10-51T Kassette billede

Produktinformation

Shaman SLX CS-M7100 12-Gears Kassette - Den Ultimative Løsning til Mountainbike Hos Dania Bikes er vi stolte af at tilbyde dig den avancerede Shaman SLX CS-M7100 12-speed kassette, der er skabt til at levere præcision, ydeevne og holdbarhed til din m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shimano
EAN: 4550170444303
Varenr.: 57547
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål
713 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Kassette 12sp 10-51 Cs-m7100-12 - Cykel kassette
-1%777,95 kr
Før 784,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Kassette 12sp 10-51 Cs-m7100-12 - Cykel kassette
-1%777,95 kr
Før 784,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano SLX - Kassette 12 gear 10-51 tands - M7100
799 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Kassette SLX 10-51 12sp - CS-M7100-12
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes698 kr698 krKøb
2CS MEGASTORE DK713 kr752 krKøb
3MAXiPRO777,95 kr777,95 krKøb
4Bikepack.dk777,95 kr777,95 krKøb
5Cykelpartner.dk799 kr799 krKøb
6Cykelexperten.dk1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål i 184 dage. Laveste pris i perioden er 643 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 784,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 686 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Shimano CS-M7100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Sort, Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026698 kr39 kr (6%)
18. maj 2026659 kr16 kr (2%)
14. maj 2026643 kr70 kr (10%)
13. maj 2026713 kr15 kr (2%)
7. maj 2026698 kr15 kr (2%)
6. maj 2026713 kr15 kr (2%)
21. apr. 2026698 kr28 kr (4%)
20. apr. 2026726 kr48 kr (7%)
19. apr. 2026678 kr20 kr (3%)
16. apr. 2026698 kr41 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret