Gå til hovedindhold

Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4550170618711
Pris fra 528 krtil 929 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 483 kr 14. maj

Sammenlign priser på Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimano CS-M6100-12
528 kr
Til butik
Shimano CS-M6100-12 billede

Produktinformation

Shimano CS-M6100-12 Cykelkassette

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Sport Fitness
Artikel nr.: ICSM610012051
EAN: 4550170618711
Varenr.: 3384040
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål
532 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano Deore - Kassette 12 gear 10-51 tands - M6100
540 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Kassette 12sp 10-51 Cs-m6100-12 Deore - Cykel kassette
-1%682,95 kr
Før 688,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Kassette 12sp 10-51 Cs-m6100-12 Deore - Cykel kassette
-1%682,95 kr
Før 688,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Shimano Kassette 12 Speed 10-51 CS-M6100-12 Deore
-4%798 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Kassette 12sp 10-51 - CS-M6100-12 Deore
929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK528 kr567 krKøb
2CS MEGASTORE DK532 kr571 krKøb
3Cykelpartner.dk540 kr540 krKøb
4MAXiPRO682,95 kr682,95 krKøb
5Bikepack.dk682,95 kr682,95 krKøb
6Dania Bikes798 kr798 krKøb
7Cykelexperten.dk929 kr929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål i 185 dage. Laveste pris i perioden er 483 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 531 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Shimano CS-M6100-12, Cykelkassette, Mountainbike, Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026528 kr6 kr (1%)
18. maj 2026522 kr39 kr (8%)
14. maj 2026483 kr45 kr (9%)
9. maj 2026528 kr4 kr (1%)
7. maj 2026532 kr2 kr (0%)
6. maj 2026530 kr12 kr (2%)
5. maj 2026518 kr10 kr (2%)
4. maj 2026528 kr10 kr (2%)
24. apr. 2026518 kr11 kr (2%)
23. apr. 2026529 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret