Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983206992
Pris fra 662 krtil 819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 662 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort
662 kr
Til butik
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort billede

Produktinformation

Hvid drejbar loftlampe med 3000K fra norske SG Lampen i pulverlakeret hvid aluminium med 40° lysspredning og indbygget LED. Tube Mini lampen har en farvetemperatur på 3000K, men kan dæmpes via. bagkantsdæmp, i lysstyrken. Den måler L16 x B5,9 cm og den ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: length:160 mm;width:59 mm;height:160 mm;cutout_dia
EAN: 7021983206992
Varenr.: 6245206993
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tube mini r sort 900lm 3000k ra 98
677 kr
Til butik
Tube mini r sort 900lm 3000k ra 98 billede

Produktinformation

Tube Mini R er et stilfuldt og minimalistisk indbygningsspot til montering i lige og skrå lofter. Det har et kraftigt lys, der kan bruges indirekte til generel belysning eller direkte til at fremhæve dele af omgivelserne. Spottet kan drejes og vippes præc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021983206992
Varenr.: 2902635
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort
729 kr
Til butik
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort billede

Produktinformation

Stilren loftlampe med godt lys Den stilrene loftlampe "Tube Mini S" er ikke kun stilren men også minimalistisk i sit design. Monter Tube Mini S på lofter, skrå lofter eller vægge. Brug den til indirekte grundbelysning eller direkte til at fremhæ

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: length:160 mm;width:59 mm;height:160 mm;cutout_dia
EAN: 7021983206992
Varenr.: 6245206993
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TUBE MINI R SORT 14W/930 40°
764,2 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort
769 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort
769 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl662 kr662 krKøb
2Elvvs.dk677 kr677 krKøb
3BilligVVS DK729 kr729 krKøb
4EL-GROSSISTEN764,2 kr764,2 krKøb
5LampeGuru.dk769 kr769 krKøb
6LavprisVVS769 kr769 krKøb
7Greenline819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort

PriceData har fulgt prisen på SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 742 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 691 kr.

Den nuværende pris på 662 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026662 kr15 kr (2%)
30. maj 2026677 kr15 kr (2%)
29. maj 2026662 kr8 kr (1%)
27. maj 2026670 kr51 kr (7%)
26. maj 2026721 kr8 kr (1%)
22. maj 2026729 kr30 kr (4%)
10. maj 2026699 kr29 kr (4%)
9. maj 2026670 kr7 kr (1%)
26. apr. 2026663 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026662 kr27 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret