Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983206961
Pris fra 677 krtil 795 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 677 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid
677 kr
Til butik
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Hvid drejbar loftlampe med 2700K fra norske SG Lampen i pulverlakeret hvid aluminium med 40° lysspredning og indbygget LED. Tube Mini lampen har en farvetemperatur på 2700K, men kan dæmpes via. bagkantsdæmp, i lysstyrken. Den måler L16 x B5,9 cm og den ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: length:160 mm,width:59 mm,height:160 mm,cutout_dia
EAN: 7021983206961
Varenr.: 6245206964
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tube mini r hvid 880lm 2700k ra 98
677 kr
Til butik
Tube mini r hvid 880lm 2700k ra 98 billede

Produktinformation

Tube Mini R er et stilfuldt og minimalistisk indbygningsspot til montering i lige og skrå lofter. Det har et kraftigt lys, der kan bruges indirekte til generel belysning eller direkte til at fremhæve dele af omgivelserne. Spottet kan drejes og vippes præc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021983206961
Varenr.: 2902632
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid
749 kr
Til butik
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid billede

Produktinformation

"Stilren spotlampe med godt lys Den stilrene spotlampe ""Tube Mini R"" er ikke kun stilren men også minimalistisk i sit design. Monter Tube Mini S på lofter, skrå lofter eller vægge. Brug den til indirekte grundbelysning eller dir

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: length:160 mm,width:59 mm,height:160 mm,cutout_dia
EAN: 7021983206961
Varenr.: 6245206964
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TUBE MINI R HVID 14W/927 40°
764,2 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid
789 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid
795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl677 kr677 krKøb
2Elvvs.dk677 kr677 krKøb
3LampeGuru.dk749 kr749 krKøb
4EL-GROSSISTEN764,2 kr764,2 krKøb
5Greenline789 kr789 krKøb
6BilligVVS DK795 kr795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid

PriceData har fulgt prisen på SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 677 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 728 kr.

Den nuværende pris på 677 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026677 kr42 kr (6%)
13. maj 2026719 kr10 kr (1%)
12. maj 2026729 kr30 kr (4%)
11. maj 2026759 kr30 kr (4%)
10. maj 2026729 kr16 kr (2%)
3. maj 2026745 kr19,2 kr (3%)
2. maj 2026764,2 kr19,2 kr (3%)
24. apr. 2026745 kr4 kr (1%)
23. apr. 2026749 kr28 kr (4%)
21. apr. 2026721 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret