Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983206985
Pris fra 677 krtil 879 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 624 kr 10. apr.

Sammenlign priser på SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 677 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort
677 kr
Til butik
SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort billede

Produktinformation

Sort drejbar loftlampe med 2700K fra norske SG Lampen i pulverlakeret sort aluminium med 40° lysspredning og indbygget LED. Tube Mini lampen har en farvetemperatur på 2700K, men kan dæmpes via. bagkantsdæmp, i lysstyrken. Den måler L16 x B5,9 cm og den ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: length:160 mm,width:59 mm,height:59 mm,diameter:94
EAN: 7021983206985
Varenr.: 6245206980
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tube mini r sort 880lm 2700k ra 98
677 kr
Til butik
Tube mini r sort 880lm 2700k ra 98 billede

Produktinformation

Tube Mini R er et stilfuldt og minimalistisk indbygningsspot til montering i lige og skrå lofter. Det har et kraftigt lys, der kan bruges indirekte til generel belysning eller direkte til at fremhæve dele af omgivelserne. Spottet kan drejes og vippes præc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021983206985
Varenr.: 2902634
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TUBE MINI R SORT 14W/927 40°
764,2 kr
Til butik
TUBE MINI R SORT 14W/927 40° billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 7021983206985
Varenr.: 15845085348175
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, sort
769 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort
789 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 2700K, sort
809 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl677 kr677 krKøb
2Elvvs.dk677 kr677 krKøb
3EL-GROSSISTEN764,2 kr764,2 krKøb
4LampeGuru.dk769 kr769 krKøb
5LavprisVVS789 kr789 krKøb
6Greenline809 kr809 krKøb
7BilligVVS DK879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort

PriceData har fulgt prisen på SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 624 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 677 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for SG Tube Mini R loftlampe, 2700K, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026677 kr87 kr (11%)
26. maj 2026764 kr25 kr (3%)
22. maj 2026739 kr70 kr (10%)
17. maj 2026669 kr70 kr (9%)
16. maj 2026739 kr70 kr (10%)
23. apr. 2026669 kr45 kr (7%)
10. apr. 2026624 kr68 kr (10%)
1. apr. 2026692 kr13 kr (2%)
30. mar. 2026679 kr13 kr (2%)
28. mar. 2026692 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret